*Пістава* з Универсал Банку.

Сергій Поліщук 10 декабря 2018, 15:34
Отделение по адресу: Винница, ул. Гоголя, 4
Доброго дня. Розповім свою історію яка трапилась зі мною після того як я придбав атомобіль в даному через аукцион. В 2011 році я виграв торги на автомобіль Деу Ланос. Все було добре, успішно зняв з обліку та оформив на себе, отлативши вказану банком суму. Минулої суботи (8,12,2018) вирішив продати даний автомобіль і стикнувля з *сюрпризом * який підставив мені цей *супер банк*. Підчас переоформлення адміністратор повідомив мені що на даному авто весить заборона відчуження. Як?!!! І тепер вони мені кажуть що я сам на той момент їм ненагадав і неперевірив чи вони зняли з нього заборону відчуження. Я просто вшоці від такого. Зараз чекаю відповіді від них, якщо питання не закриют будемо вирішувати через суд і засоби масової інформації.
Универсал Банк
10 декабря 2018, 15:47
Ми приносимо свої вибачення за незручності, які виникли в процесі співпраці з нашим Банком.
Зв'яжіться, будь ласка, з нами в особистих повідомленнях і уточніть деталі: Ваш ІПН і контактний номер телефону.

10 декабря 2018, 15:48
«Все було добре, успішно зняв з обліку та оформив на себе» — как если на «даному авто весить заборона відчуження». С этой проблемой вы должны были столкнуться при оформлении автомобиля на себя еще в «2011 році»
10 декабря 2018, 16:01
Правильно, але ніяких проблем небуло. В даному відділені в м. Вінниця мені надали документ, в якому вказано що ви просите МРЕВ ВДАЇ УМВС у Вінницькій області зняти заборону на відчуження, а самі зі своєї сторони її незняли. І тепер ваш працівник заявляє мені що я ще повинен вам нагадати на наступний день про зняття заборони відчуження.
10 декабря 2018, 16:28
Получается вы все это время ездили на угнанной машине принадлежащей банку. :-).
10 декабря 2018, 16:52
Да). от тільки переоформив її на себе без проблем)
Макакий Макакиевич
Макакий Макакиевич
10 декабря 2018, 18:24
Уже после переоформления был наложен арест?
10 декабря 2018, 16:04
Я просто вшоці від такого повороту. Якщо питання до вечора незакриют я втрачу покупця на авто і ви зможите прочитати про це в наших місцевих газетах

Курс валют в Универсал Банке

Курс валют в Универсал Банке