Косове обслуговування

Stanislav Kleshnov 1 октября 2018, 17:18
Отделение по адресу: Львов, ул. Федьковича, 51
Я не потрапляю в робочі часи бо працюю так само як й каси банку. Це не нормально коли клієнт не може потрапити в касу банку. На обід закрити дві каси з двох, в робочій час працює тільки одна, коди здають фопи готівку це може затягнутися на 4-5 клієнтів на годину. Кому потрібен банк в якому не приймають гроші в обід? чи хочаб до 18:00? чи з 9:00? Робочі години кас з 10-17 з обідом це не клієтоорієнтовно!
Универсал Банк
2 октября 2018, 10:12
Доброго дня, Станіславе!

Ми просимо вибачення за те, що Вам довелося відчути незручності під час обслуговування в Universal Bank. Підкажіть, будь ласка, коли склалася дана ситуація (дата та час)?

UniversalBank
UniversalBank
19 октября 2018, 16:04
Перш за все просимо вибачення за незручності, які виникли в процесі співпраці з нашим Банком. Ми постійно працює над вдосконаленням рівня обслуговування клієнтів, тому докладемо максимум зусиль, щоб уникнути подібних ситуацій в майбутньому.
У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що запит про роботу Львівського відділення на вулиці Федьковича, 51 був прийнятий до уваги. Касирів наразі 2 і ходять на обід вони по черзі. Каса працює с 9 ранку.
Ми щиро вдячні Вам за обслуговування в ПАТ «Універсал Банк». Завжди раді відповісти Вам в разі виникнення будь-яких питань в подальшому і сподіваємося на тривалу і плідну співпрацю.

Курс валют в Универсал Банке

Курс валют в Универсал Банке