Найгірший досвід

Samenses 9 октября 2023, 16:08
Мій досвід з цим банком далекий від задоволення. Від самого початку, коли я відкрив рахунки, зробити це можна було тільки у відділенні. Працівники банку виявилися не компетентними в продуктах та тарифах. Розмовляють з клієнтами з надмірною недбалістю, здається, що вони не розуміють, чому клієнти відвідують їхнє відділення. Саме цитата, яку я почув, говорить про весь досвід: «Чого ти сюди прийшов, я чому маю знати тарифи?»

Ще однією серйозною проблемою є те, що банк може змінити умови обслуговування і не повідомити про це своїх клієнтів, поки тим не знадобиться скористатися продуктом. Це справляє враження, що банк просто не цікавиться задоволенням своїх клієнтів.

В підтримці хаос і недбалість. Вони навіть прямо підтверджують, що порушують умови договору.

Загалом, мій досвід з цим банком був дуже негативним, і я рекомендую шукати інший банк для своїх фінансових потреб.
Юнекс Банк
Unex Bank 28 марта 2024, 13:07
Дякуємо за зворотній зв'язок! Нам дуже шкода, що залишилися негативні враження від роботи з банком. Ми обов'язково врахуємо цей відгук, щоб не допускати такого надалі.

Fantomas2020
Fantomas2020
9 октября 2023, 16:32
Юнекс Банк единственный мне известный в Украине банк, который работает с криптовалютой (криптокарта weld card). Тарифы по этой карте можно прочитать на сайте банка: https://unexbank.ua/privatnim-osobam/kartki/weld-card. По тарифам других карт наверняка тоже есть информация на сайте. При открытии банковского счёта в любом банке лучше сначала узнать тарифы, а потом открывать счёт, а не узнавать о тарифах у сотрудников банковского отделения, которые могут их и не помнить.
Samenses
Samenses
9 октября 2023, 23:36
Дійсно, навіщо працівникам банку консультувати клієнтів по діючим продуктах цього ж банку))

Курс валют в Юнекс Банке

Курс валют в Юнекс Банке