Кредитна картка без договору. Легко!

Богдан Гуменчук 1 марта 2021, 18:48
Перевели мене на зарплатний проект. Всунули обов’язкову з їхньої точки зору кредиточку. При оформленні документів спеціально наголосив на одній картці. Після виготовлення фізичної картки видали для отримання дві. На моє запитання чому, докладних відповідей не отримав, а посилання на внутрішні інструкції банку не мають перевагу над законом. Тепер у мобільному додатку бачу одну оформлену картку і одну незаконно оформлено, адже договір на надання послуг по цій картці залишився непідписаний. Оскільки я його не відкривав, писати заяву на його закриття не збираюся. Хочу отримати якісь коментарі від представників і адекватної відповіді на цю ситуацію. Бо доведеться звертатися до інших контролюючих органів. Або просто закрити її. Хоча чесно не вірю у вирішення цього питання без відповідних втручань НБУ чи антимонопольного
Укргазбанк
4 марта 2021, 18:30
Добрий день! Ваше питання вирішено – наразі Ваш рахунок в процесі закриття.

RosNaz
RosNaz
1 марта 2021, 19:32
Чим не влаштовує користування кредитною карткою?
1 марта 2021, 20:08
Все просто — она клиенту не нужна.
3 марта 2021, 6:24
Користуюся монобанком, спортбанком, а-банком, приватом. В кожного свої умови, свої плюси. Основна це моно, судячи з запропонованих тарифів, ще одна просто не потрібна.
2 марта 2021, 19:45
Сьогодні зв’язалися представники банку. В телефонному режимі вирішили всі питання, що мене турбували, оперативно все закрили. Шкода, що служба підтримки не змогла допомогти. А так респект, молодці.
2 марта 2021, 21:43
Это потому, что не поленились здесь пожаловаться)
Inary
Inary
27 марта 2021, 10:19
Это не всегда работает. В моем случае созвонились с моим работодателем, чтоб тот меня угомонил. Как вам такое?

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Главная / Банки Украины 🏦 / Укргазбанк 💰 / Отзывы о Укргазбанке 📝 / Кредитна картка без договору. Легко!