Радянський Союз

Lana Lviv 27 марта 2018, 23:58
Отделение по адресу: Львов, ул. Стрыйская, 98
27.03.2018 біля 15 год були з чоловіком в Укргазбанке (м Львів, вул. Стрийська, 98). Перше, що кинулося в очі — неохайність. Запитали у працівника, який проходив мимо, де консультують по теплих кредитах для ОСББ, вона каже в залі, а де той зал — не відомо, ми стоїмо в коридорі. Пішли самі наугад. Зайшли у відділ фіз.осіб, тут пощастило — піднявся з стільця працівник, завів у інший відділ. Там показали на працівника, який вальяжно сидів у кріслі. Він подав руку чоловікові, але візитки не дав, і як до мене звертатися — не запитав. Презентації щодо кредиту не відбулось. Добре, що ми вивчали питання щодо теплих кредитів і самі задавали питання. Друге негативне враження — некомпетентність працівника, коли я запитала щодо документів по відкриттю рахунка юрособи. Він хотів вести нас знов у інший відділ. Інший працівник, який час від часу підключався до розмови, все питався згадати, які документи потрібні для кредиту, але так і не дав вичерпної інформації, а можна було надрукувати список. В цілому, у ході розмови ми не відчули ніякої зацікавленості у новому клієнті та було відчуття, що попали у Радянський Союз (ніхто не хоче і не може ).

mary27
mary27
27 мая 2018, 23:26
Боже, визитку не дал!
А у рядового сотрудника они есть?)
Я не имею в виду те бесполезные листовочки с адресом и телефоном отделения, а именно личную визитку.
Думаю, и директора отделения их нет (потому чтотне нужны).
''Не было презентации кредита'' — сотрудник не стал устраивать спектакль, рассказывая заученные банальности, а ответил именно на те вопросы, которые интересовали клиента.

Не понимаю недовольства.

Курс валют в Укргазбанке на сегодня