Не возвращают средства.

Scream1991 1 августа 2023, 9:25
Добрый день. Пользовался банком 2 месяца ±, в общем все устраивало. Потом мне блокируют счёт на котором было (4 тыс грн) и присылают письмо с таким содержанием «Акціонерне Товариство „ТАСКОМБАНК“, керуючись частиною першою статті 15 Закону України „Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення“ від 06 грудня 2019 року № 361-IX, повідомляє про відмову в підтриманні ділових відносин з ****************(ІПН*********). Дата прийняття рішення щодо відмови 04 липня 2023 року.» Я думаю ничего себе. С каких это пор я стал террористом ?) Написал заяву на возврат средств на другую карту. Сначала говорили 3−7 дней, потом 40 дней ждать и.т.д прошло больше месяца. Моя проблема так и не решилась. Никому не советую данный банк.
sportbank
sportbank 1 августа 2023, 13:50
Вітаємо!

Відмова в підтриманні ділових відносин з вами керується частиною першою статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06 грудня 2019 року № 361-IX.

Варто зазначити, що банк залишає за собою право розірвання договору без пояснень.

Сподіваємось на ваше розуміння.
Бережіть себе!

Три літри
Три літри
1 августа 2023, 9:40
Далеко не всі крутять бабло, тож така порада це скоріш плюс для банка — в ньому працює фінмон і тому банку не загрожує доля айбоксбанка.
Scream1991
Scream1991
1 августа 2023, 15:01
Получается вы без доказательств , просто можете розорвать со мной договор и просто забрать мои деньги себе ? Супер банк…