Mariana88 18 января 2024, 22:10
Оформила кредитну карту Sportbank. Кредитний ліміт 15000 тис. Скористалась нею та внесла кошти завчасно щоб не вийти за пільговий період. А вони гроші зараховували на рахунок більше тижня!!! І звісно нарахували мені пеню та проценти!!! Воювала з ними довго поки вони повернули мені гроші. Визнали що в них збій в програмі. Всю переписку скрінила. Але всерівно в рейтингу УБКІ (українське бюро кредитних історій) історію мені зіпсували!!! Як виправити цей рейтинг? Можливо хтось вже знає як це робити.
alexmw351 18 января 2024, 18:06
На початку привітний сервіс та швидке оформлення, анкетне офорлмення. Після того як клієнт завів гроші йде блокування рахунку. Прикриваються фін моніторингом, підозрілими операціями і починають бюрократичну тяганину, хоча ніяких підозрілих операцій не було. Навмисне затягуються вирішення питання, оператори проподають в чаті, розповідають про розслідування. Прошу скласти колективний позов проти дій цеї шахрайської установи.
dima1596 17 января 2024, 0:51
Блокируют счет просто так, без оповещения, просят подтверждения средств, блокируют все деньги на счету, отмазываясь какой-то проверкой которая идет черт знает сколько, Я отправил все для подтверждения, уже прошла неделя, они говорят: «ждите».Сколько уже можно ждать.Замораживать деньги человека на такой длительный срок это не нормально, мои личные деньги которые мне срочно нужны, мне срочно нужны мои деньги, а вы мошенники их заблокировали, я уже хочу что бы вы закрыли мой счет и перевели деньги на счет другого банка, но ваша убогая поддержка говорит что они не могут этого сделать пока идет якобы проверка, никогда никому не советую открывать счет в этом банке.УЖАС просто УЖАС, а не банк.
Polaris0308 11 января 2024, 0:38
16.12 зашел в свое приложение и обнаружил — видаткові операції обмежені. Звоню — подождите проверим, так действительно.Но это инициировали не мы, а изибанк, так как мы используем одну платформу с ним, то при блокировке там, синхронно блокируется и здесь и наоборот. Пояснили что у спортбанка ко мне претензий нет. Звоню в изибанк — финмониторинг, предоставьте документы. Т.к проходил несколько раз там проверку попросил уточнить по каким транзакциям конкретно, ответили необычно — по всем. Понял что закроют счет, единственно спросил — за сколько лет нужна информация, не ответили. И действительно, не дожидаясь от меня информации пришло письмо с отказом в дальнейшем сотрудничестве. Зная что в таких случаях автоматически закрывают и этот банк, звоню в поддержку, объясняю ситуацию. Подождите — проверяем. Да, действительно, одна платформа и т. д. В чате предоставьте реквизиты, чтоб перевести ваши оставшиеся на счете средства. Спрашиваю, а можно получить просто в кассе Таскомбанка, без перевода, чтоб мне и другой банк не закрыли за формулировки типа терроризм и распространение оружия массового поражения?) Подождите, уточню, мы вам перезвоним. Ок. Через 15 мин звонок — на вас подали жалобу. Спрашиваю — уже, за эти 15 мин пока я ждал вашего звонка?) Что за жалоба? Говорит — из монобанка. 13.12го вам был перевод 2600гр. Смотрю. Перевод с изи банка от физ.лица. Спрашиваю — как монобанк мог подать жалобу на меня, если перевод мне был с изибанка. Нет говорит, жалоба была не на вас, а на владельца изибанка. Так, а я при чем? Он их вам перевел впоследствии. И что из этого, а я их часть впоследствии еще кому-то, за другую часть купил вареников в магазине и т. д. По идее теперь пару сотен счетов нужно заблокировать по стране? Спрашиваю — какой выход. Говорит — 2 варианта, вернуть деньги отправителю. Тут же уточняю — предполагаемому неизвестному пострадавшему обладателю счета в монобанке или возможному мошеннику с изибанка, а главное на каком основании, если меня ни в чем не обвиняют и жалоб на меня нет? Говорит — не перебивайте, а слушайте дальше. Если не хотите, то ожидайте до 16 января, до этого времени банк будет проводить расследование по данному случаю. Спрашиваю — я какое отношение к этому инцинденту имею вообще? Отвечает — мы вам все сказали, всего хорошего. Хорошо, говорю, подождите, но может от меня нужны какие-то документы, пояснения по данной транзакции? А это говорит, как хотите, можете в чат закинуть, а можете и нет. На ход расследования это никак не повлияет)) Отлично просто. Спрашиваю, а есть ли какие-то заявления в правоохранительные органы сторон и могли-бы мне предоставить какой-нибудь документ по данному инциденту и отказу от сотрудничества. Нет, заявлений нет, документ не дадим. Ждите 16 января. 10го звоню. Каков прогресс по моему вопросу? Ответ — вы деньги вернули отправителю Нет говорю, и не собираюсь. Ждите 16го. Отличный банк, рассказывают такое, что вообще ни в какие ворота… Просто мошенничество какое-то.
000111222 9 января 2024, 21:15
Заморозили карту із-за частих переказів з карти на карту, предоставила все що просили зі своєї можливості, пообіцяли розглянути за 10−14 днів.
А тепер саме головне, пройшло вже два місяці з моєї заяви, тобто в тому році вона була подана, кожного разу коли питаю в чому проблема і прошу повернути мої власні кошти які в заморозці, годують обіцянками та говорять що заява розглядається фінансовим моніторингом, це просто жах…ні з одним банком таких проблем не було! Інші банки рекомендують подавати до суду, так як власні кошти не мають право тримати довго в заморозці, працівники напевно не розуміють що ці кошти ВЛАСНІ і вони можуть бути ТЕРМІНОВО ПОТРІБНІ!
Самий жахливий банк, яким я користувалась!
Maloy79574 6 января 2024, 18:44
Исполнитель наложил арест на карту после чего я подал заявление на разблокировку карты на 2минимальные зарплаты ну банк так ее и не разблокировал хотя исполнитель отправил письмо ещё 15.12.23
И по ТТН видно что банк его получил по доверенности 22.12.23 уже 06.01 а арест так и не сняли
Andrew gu 27 декабря 2023, 7:08
На початку ВЕРЕСНЯ банк заблокував мій рахунок, намагаючись переказати кошти я випадково дізнався, про блокування лише СЕРЕДИНІ ЖОВТНЯ. Ніхто мене не сповістив і ні листом на електронну пошту, а ні повідомленням у чат-боті, а ні пуш сповіщенням через додаток. Маю підстави вважати, що банк навмисно ніяк не сповіщає своїх клієнтів про виникнення проблем, бо навіщо? Гроші на балансі є, банк ними розпоряджається, видає кредити та заробляє на них. Навіщо сповістити про це клієнта?
З того часу «триває перевірка». Ось приклад відповіді від підтримки: «Отримали від вас необхідну інформацію 13 листопада. Запит відправлено на перевірку. Орієнтований термін: два тижні.» (ДО СЬОГОДНІ мої КОШТИ ЗАБЛОКОВАНІ, а банк відхрещується шаблонними відповідями)
Зараз пишуть, що терміни перевірки не регламентується)))

З моменту коли у вас виникла проблема ви банку стаєте абсолютно не цікаві. Відтепер ваші проблеми — це ваші проблеми, а ваші гроші це інструмент заробітку дивідендів для банку, а не для вас.

Якщо хочете зберегти свої гроші та нерви — обходьте цей банк десятою дорогою.
dorohobid 23 декабря 2023, 1:01
Банк надав рострочки яку я не замовляв. При спілкуванні з оператором він не може її обнулить. Що робити з цим???
Tatna 21 декабря 2023, 17:50
После окончания срока долларового депозита заказала снять валюту в кассе банка (такая возможность есть только через кассы Таскомбанка). Заказывала в чате Спортбанка и по телефону уже несколько раз — пишут отписки постоянно, например: «При минулому зверненні відділення не надало нам відповіді на підтвердження замовлення.» При обращении в Таскомбанк заявляют, мы не видим ваш счет и не можем выдать, хотя это один банк с одним и тем же МФО. Думаю, заявление в НБУ о нарушении правил будет квалифицировано именно как нарушение правил самим Таскомбанком.
wisenagel 7 декабря 2023, 23:18
Банк просто нахабно порушив умови договору вкладу.
За умовами договору видача депозиту мала бути через касу банку БЕЗ комісії
Спочату банк не міг взагалі повернути депозит,
Потім депозит повернули на картку замість видачі в касі,
Далі підтримка обіцяла, що комісію за зняття грошей банк поверне.
Наразі комісію так і не повернули, і на черговий запит надали відповідь, що не збираються повертати
Karinea 5 декабря 2023, 10:32
Я нахожусь за границей и у пользуюсь виртуальной картой, после обновления предложения не смогла зайти в банкинг, написала в поддержку, у меня взяли фото документов и пообещали что перезвонить по видео для верификации.Уже неделю жду.Сегодня написала, ни кто не отвечает.То блокирует транзакции с перевоза… ужасная обслуга, ужасный банк
Fishgarpy 29 ноября 2023, 11:46
10.11.23 мною була здійснена покупка в продуктовому магазині на 400 грн. Транзакція прошла нормально, що й підтверджується випискою у застосунку банку, гроші з рахунка були списані. І тут 25.11.23 ця сума знову списується з картки! На гарячій лінії відповіли, що нібито та покупка (10.11.23) була проведена офлайн і гроші не були списані, а списалися тільки 25-го. Але гроші були списані! Мені сказали, щоб я в чаті підтримки заповнила форму заяви про спірну транзакцію (і це можна зробити тільки там), але чат підтримки просто не відповідає! Більше години прочекала на відповідь — 0!
0505198710 28 ноября 2023, 23:24
Заблокували карту, надані всі документи на перевірку, спочатку писали 10 днів триває перевірка, потім до місяця, через місяць пишуть до 180 днів, в чаті просто ігнорять, треба зачекати пишуть, а скільки невідомо, підскажіть, що робити?
Nadiia0808 28 ноября 2023, 17:16
Вже тиждень як не дають користуватися карткою
Кажуть що начебто є скарга о шахрайстві
Хоча я по кожній операції надала точне пояснення зі скріношотами
Сказали чекати
Точного терміну перевірки не надають, можна чекати і декілька років
Зараз взагалі перестали відповідати у месенджер
Грошей на рахунку не багато, але то також гроші.
Дайте хочаб їх вивести
SerhiiViktor 27 ноября 2023, 23:30
НЕ ВІДКРИВАЙТЕ ДЕПОЗИТИ В ЦЬОМУ БАНКУ!!! Підтримка не компетентна зовсім!
Мені 19.10 заблочили рахунки, з якого я раніше робив розміщення депозиту. Повідомили начебто на мене надійшла скарга. Ну думаю ок, що за скарга від кого надійшла, не чого не говорять, писав періодично, думаю требо вирішувати.
Відповідає підтримка раз на 3−4 години. Нарешті!!!30.10 мені повідомили що мой рахунки заблокували у звʼязку звернення кіберполіцій до банка. Їду в кіберполіцій говорят що такоє справи немає. Звертаюсь до поліцій теж не знаходять. Починаю кіпити, витратив на це три дні результату нуль. Пишу підтримку вони як завжди нічого не знають. Коли вже почав розмовляти і показувати на пальцях що справи такоє немає, через пару днів відповідають з новою інформацію що запит на блокування надійшов від поліцій і інший номер справи. Ок, починаю шукати слідчого хто виде цю справу, находжу Евріка! Мені кажуть що арешту чи якись постанов на мої рахунки немає з боку поліцій.Я вже сміюсь з цього всього.
Тепер саме цікаве- у мене сьогодні закінчився депозит. Банк не віддає кошти аргументує що вирішіть питання з поліцією я їх питаю у мене є арешт на рахунку — ні чи постанова суду -ні. Так видайте гроші- ні. Пишу ви порушуйте закон України стаття 59 «Про банки та банківську діяльність». Вони посилаються на оферт обслуговування.
Підсумок: Сервіс 0; прозорість 0; ндайність 0;

P. S. Чекаю пісмову відповідь банка, написав звернення в поліція для надання розʼясненнь, пишу листа в НБУ для регулювання цього питання. Позов до суду.
hardtaken 27 ноября 2023, 17:36
Банк керівництво якого додумалися ввести недолугі Ліміти на проведення будь-яких операцій в розмірі 50тис₴ тим самим ви відлякали всіх своїх вкладників це треба бути мега розумним. У вас хіба правлінні сидить туалетний папірчик? Щоб відкрити депозит треба. а ні неможливо відкрити більше ніж на 50000₴ в день:) депозити віддають з комісією) Я думаю більшість вкладників сподіваюся, що скоро ця шарашкіна контора закриється. А ще доречі тех підтримка, яка нічого не знає і нічого не може пояснити, і нічого не робить, і відповідає немов равлик. В Спортивному Банку люди мають бути більш рухливими💃🏼🕺
Минфин
Ответ администратора
30 ноября 2023, 16:27
Відгук не зарахований (на 30.11.2023).
Ukraine12233444 27 ноября 2023, 13:21
Поступлення на картку цей банк дає, а вивести нєт!
Тому що в мене з ізі розірваний договір, автоматично і з ними
То чому надходження ви дали зробити???
Тепер чекати хз скільки часу
Asmund 27 ноября 2023, 11:14
4 дні вже не можу відкрити ДЕПОЗИТ. Пише перевищено ліміт по карті.
Negan8 24 ноября 2023, 10:21
Банк 17.11.2023 в односторонньому порядку не попередивши клієнтів встановив ліміти на перекази з карти на карту, через IBAN-перекази в розмірі 50 тис. грн в МІСЯЦЬ. І таким чином заблокував мені вільне використання моїх коштів. Підтримка в чат-боті просто морозиться — відповідає, що уточнюємо інформацію і пропадає. На гарячій лінії кажуть, що обмеження тимчасове, але невідомо коли буде зняте. Кажуть, що можна зняти гроші через касу банку, але по 20 тис. грн. за транзакцію, при цьому якщо загалом буже більше 50 тис. грн., то буде вже комісія 2%. Банк посилається на умови договору згідно з яким він може в односторонньому порядку встановлювати ліміти. Щось у цьому банку (таскомбанк/ізібанк/спортбанк) не в порядку. Не вносьте гроші — потім будете дуже довго їх повертати.
iksar 24 ноября 2023, 2:42
Заблокували картку (видаткові операції), сказали нібито за заявою якоїсь особи про шахрайство. Проте окрім переказів на свою карту іншого банку і переказів за послуги або родичам ніяких операцій по карті не проводилося. Сумма в місяць була в межах вказаних при реєстрації.
Перевірку проводять вже місяць, ніяких пояснень не дають і не називають строки такої перевірки. У банка явно проблеми, банк блокує кошти клієнтів на невизначений термін у власних інтересах. Підтримка не дає ніяких відповідей.
Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝