Milg 12 октября 2021, 17:10
Отделение по адресу: Киев, пр-т Берестейський, 20
Ограничили карту (не могу пользоваться совершенно), в банке говорят одно, по телефону другое, сначала говорят вы можете разблокировать карту в телефонном режиме, после говорят только отделение и то что карта была заблокированная в целях безопасности, в отделении разводят руками и говорят, что мы не знаем причины блокировки «возможно за это, возможно за это»
13 октября 2021, 18:27
Карту можна було розблокувати тільки після ідентифікації у відділенні. Після вашого звернення зв'язались з відділенням та вирішили питання. Додатково проведемо роботу зі спеціалістами, щоб в майбутньому питання вирішувались швидше
DmytroVin 12 октября 2021, 14:15
Дякую, дуже допомогла, на все відповіла, прояснила, що потрібно — замовила.
12 октября 2021, 19:52
Передамо вашу подяку Оксані 😊 Будемо раді знову вас бачити в чаті)
12 октября 2021, 16:48
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 12.10.2021).
Користувач надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
sumchanin77 12 октября 2021, 5:54
Не соглашайтесь на кредитные карты. Красную и белую. Это все сделаю для того чтобы вас ободрать. При переводе с карты на карту снимают 4 процента. За обслуживание карточки тоже по 25 грн в месяц. Снять средства свои, которые выше кредитного лимита, тоже отдай 4%даже если это их банкомат.
12 октября 2021, 8:46
«Біла» картка не кредитна, а для власних коштів і плати за обслуговування можна уникнути, якщо виконати одну з 3-х умов:
-залишки власних коштів на суму від 50 000грн;
-покупок за місяць від 10 шт;
-покупок за місяць на суму від 2500грн.
Комісія по цій картці в нашому додатку є тільки якщо це за номером картки в інший банк. По самій картці комісії немає, якщо інший банк надає сервіс поповнення їх карток без комісії, то з нашого боку теж буде безкоштовно.

Картка «Ред» кредитна і призначена для вигідного проведення покупок, перекази і зняття готівки будуть «дорогуваті», як і за кредитні кошти, так і за власні.

Для ваших потреб буде вигідною картка «Хамелеон», по ній є можливість зняття в межах ліміту власних коштів без комісії, всі перекази в Sense за власні кошти також безкоштовні. Плати за обслуговування по картці немає, також не маловажливий факт: нескінченний пільговий період на покупки. Детальніше в тарифах: https://old.alfabank.ua/storage/files/tariff_cameleon.pdf

Також напишіть нам додатково ваші дані в особисті повідомлення (номер телефону, або ІПН та ПІБ). Ми переглянемо вашу ситуацію і постараємось зробити ваш досвід з банком приємнішим
VJACHESLAV76 11 октября 2021, 18:55
Не вкоем случае не пользуйтесь услугами данного банка! Куча платежей за непонятные услуги, картой не пользуешся, но платиш за то, что она у тебя есть, каждый день оплата каких то страховок, списания за какие то покупки. Списания, списания и списания. Суммы маленькие, но на полевой карте появляются минуса. Тупо связался с банком, чтобы дарить деньги. Берегите свои нервы друзья. Хочу связаться с персоналом через чат- «что то пошло не так» хочу получить чек за снятие банком денег «что-то пошло не так».
11 октября 2021, 19:13
При підписанні договору ви також підписуєте договір страхування.
Страхування списується щомісяця. Це страхування можна відключити при зверненні в чат або в контакт-центр. Всі інші списання згідно з тарифами картки: https://old.alfabank.ua/private-persons/credits/cards/tarifi-ta-umovi-3
Додаток не ідеальний, це так. Але з кожним оновленням намагаємось виправляти помилки. Але на це потрібен час.
Напишіть нам в приватні повідомлення, сторнуємо списані плати за страхування.
14 октября 2021, 18:03
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 14.10.2021).
Андрій Клементьєв 11 октября 2021, 1:12
Отделение по адресу: Киев, пр-т Соборности, 1
Альфа-банк проводит акцию с начислением кешбека 1% при пополнении своих определенных карт с карт других банков через приложение Сенс. 29.09 я заказал себе карту Хамелеон и мне в приложении Сенс была выпущена карта Digital. 30.09 я пополнил ее по правилам акции стягиванием через приложение Сенс — именно в приложении Сенс нажал в меню карт «Пополнить» и выбрал «С карты другого банка», ввел номер карты, срок действия и CVV своей карты другого банка. За указанное пополнение мне должен был быть начислен кешбек 115 бонусов до 10.10. Однако этого не произошло. Как увидел я потом, данная транзакция отображается в истории почему-то с кодом MCC 6012, хотя должно быть 6536, как я понимаю — так как 10.10 я совершил точно абсолютно аналогично пополнение другой своей карты Альфа-банк на 8800 грн. В любом случае, я осуществлял оба эти перевода в приложении Сенс и они оба одинаково попадают под условия акции. Я обратился в службу поддержки, где мне сообщили ложную информацию — «Пополнение было осушествлено не через приложение банка». Свои технические проблемы решите, пожалуйста самостоятельно. Вот я сейчас и требую от банка начислить кешбек за пополнение карты 30.09.
13 октября 2021, 16:22
Були технічні проблеми з нарахуванням бонусів деяким клієнтам. Сьогодні всім «постраждавшим» бонуси до нарахували. Вибачте, будь ласка, за незручності
Dmtriy 10 октября 2021, 11:53
Очень приветливый персонал, как и в отделениях так и в банке, девушки всегда идут на встречу и готовы помочь в той или иной ситуацыи. По онлайн хотел бы отметить консультанта Карину Арславовну, в отделении в Полтаве Валерию очень приятно когда имееш дело с профессионалами которые розбераютса в своём деле, а не просто протирают штаны на робочее месте. Спасибо Вам девушки и банку отдельное спасибо что не оставляют простых людей в беде, а идут им на встречю.
10 октября 2021, 12:21
Обов'язково передамо ваш відгук дівчаткам та їх керівникам 😊 Будемо раді знову вам допомогти у вирішенні питань)
Hovega28 9 октября 2021, 22:39
Дуже швидко допогла в вирішенні питання
Дякую Ольга Фаєвська
10 октября 2021, 9:03
Обов'язкого передамо вашу п'ятірку Ользі та її керівнику. Дуже вдячні за вашу оцінку та чекаємо на вас знову в чаті 😊
Borissimon 9 октября 2021, 22:38
Обратился в чате к оператору, что делать, когда заканчивается депозит, но надо снять часть, Ольга Фролова ответила и буквально меньше чем в 5 минут решила вопрос и подсказала что дальше мне делать, спасибо, очень оперативно и понятно объяснила
10 октября 2021, 9:11
Дуже вдячні за вашу оцінку та приємні слова 😉 Обов'язково передамо вашу подяку Ользі та її керівництву. 😊
12 октября 2021, 16:36
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 12.10.2021).
Iuliia1983 9 октября 2021, 9:33
Добрый день. Хочу поделиться историей сотрудничества с Альфабанком, которая длится 3года и 3 месяца. Все было хорошо до 7 октября 2021 года. В 20.54 7 октября мне на суперглючное приложение сенсе приходит пуш уведомление об операции на сайте iTunes Apple в размере 29.99 доллара. И все бы казалось ничего, ну музыку прикупила, если бы у меня был гаджет данной фирмы. Однако у меня его отродясь не было, самсунги знаете ли люблю. Пишу в чат, тишина, звоню, естественно блокируют карту, подаю жалобу, описываю свое негодование. На что оператор естественно говорит сама мол виновата подписалась и купила, но можете подать заявление в кибер полицию. Ок, заполняю форму на сайте и тут требуется номер счета, на который ушли деньги, без него заявление не отправить. Пишу в поддержку банка, предоставьте, а мне в ответ, не можем нет его у нас. То есть деньги отправить непонятно кому банк может, а предоставить информацию нет. Ладно 8.10 иду в отделение банка, подаю жалобу, заявление на чарджбэк и заявление на предоставление номера счета. Звоню в apple, описываю ситуацию, они говорят, что моя карта у них нигде не проходит и денег за якобы подписку нет, и быть не может гаджетов то нет. Пишу в чат альфабанка, но операторы пытаются меня выставить идиоткой, мол подписалась, дала карту кому-то и пофиг что ни у меня, ни у родственников нет гаджетов apple. Не знаю, чем закончится история, но прочитав другие отзывы поняла, что если вашу карту атаковали мошенники, то банк вам не помощник и своих денег вы не получите.
Спасибо за внимание, буду ждать какого-то внятного решения банка.
zig4free 8 октября 2021, 20:35
Бонус за сентябрь до сих пор не начислили., граничный срок 10ое, сомневаюсь что на выходных что-то поменяется. Карта новая хамелион, кредитный лимит не использовал и ТехОвера быть не должно.

По отзывам на других ресурсах не я один такой.
9 октября 2021, 9:03
Дійсно, термін до 10 числа включно.
Чекаємо разом з вами🤞
eklmneprst 8 октября 2021, 16:32
Вчора хотів відкрити карту, запитав на сайті Мінфін у представника те що хотілось би знати перш ніж відкрити карту. По порядку, встановив додаток, відкрив додаток та відразу Щось пішло не так, перевстановив додаток, знову відкрив та знову щось пішло не так та так разів 5, знову встановив додаток, відкрив та надав дозволи, ввів номер телефону та дату народження, отримав та ввів код, потім додаток пише перевірка документів, я все думав яких документів… про це згодом, потім додаток пише нажаль відкрити онлайн не можно йдіть в банк, написав в підтримку на @ та зателефонував, по телефону приняли заявку та повідомили що зв’яжуться на @ отримав відповідь Банк відмовив вам у оформленні віртуальної картки. Можете спробувати оформити звичайну пластикову картку за номером 3530. Потім я думаю що не так зі мною, знову встановлюю додаток, ввів інший номер телефону та дату народження 20.02.2020 замість 15.08.1968, банк перевірив документи :) та запросив ІПН з Дії, я звісно припинив реєстрацію. Альфа банк в чому причина та чому ви вважаєте людей 1968 року народження нездатними відкрити карту онлайн, такими що не мають документів в Дії, не платоспроможними та таке інше? Ось це що я написав може перевірити кожен, просто введіть дату народження наприклад 02.02.1966/67/68.
9 октября 2021, 9:11
Дуже прикро, що вам надійшла відмова.
Але на це впливає безліч факторів, котрі не розголошуються.
dold 8 октября 2021, 15:42
Единственным минусом является долгое время ожидания при запросе в чат тех поддержки
Но если вам попался Денис Курдиш в качестве оператора то считайте повезло
Моментально и отзывчиво справляется с возникшей проблемой
8 октября 2021, 16:07
Чат зараз дуже популярний як канал для вирішення питання! Денис як завжди на висоті :) Обов’язково передамо йому та його керівництву вашу подяку!
12 октября 2021, 12:02
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 12.10.2021).
vxsta95 8 октября 2021, 11:20
Открыл себе в дополнение к существующим картам этот Хамелеон — вроде и условия вкусные, и кешбек есть, но есть одно но:
При оформлении была открыта кредитная линия на 5000 грн.
Вчера, 7.10 около 22:00 вечером надо было перевести деньги на карту другого банка (но в тот момент не хватало личных средств), решил внести наличные средства на свою карту путем пополнения с терминала City24. Терминал выдал чек об успешном пополнении, и через минуту всплыло оповещение с Sense о зачислении денег на карту. Захожу, проверяю баланс — да, моя карта пополнена. Перевожу деньги (в рамках собственных не кредитных средств) на нужный мне счёт — операция успешна, проверяю баланс — ещё остался остаток личных средств, комиссии нет. А сегодня утром произошло чудо: операция о пополнении карты хамелеон переместилась в истории на 8.10, а перевод с карты хамелеон так и остался 7.10, и за перевод своих собственных 4000 грн (которые отображались на балансе карты хамелеон) я заплатил 160 грн комиссии. Написал в чат поддержки банка — говорят что деньги на счету у вас отобразились, но прошли по счетам только 8.10 в 2:05 ночи! Советуют узнавать о поступлении денег на счёт обращаясь в чат. У меня тогда возникает вопрос — что обозначают тогда циферки на балансе карты, особенно в графе «личные средства»? Ради интереса решил уточнить у сотрудника, с которым общался в чате, сколько личных денег у меня на балансе. С её слов: 2027.99, а я в Sense вижу личные средства: 847.59
В итоге, не рекомендую плотно сотрудничать с банком. Дал заявку на обнуление кредитной линии. Ты никогда не будешь знать точно сколько у тебя денег на счету. По факту оказать помощь в чате поддержки не смогли
vadyabeat 8 октября 2021, 10:00
после регистрации ФОП на следующий же день начались звонки от разных банков с предложением открыть счёт\оформить услуги и т. д., после того как выразил отказ на обработку персональных и юридических данных больше никто не звонил, кроме АЛЬФА-БАНКА. присосался как пиявка. общаясь с ботом, ничего не добьёшься по этому вопросу. получилось связаться с живым человеком только после того как сказал что хочу оформить кредитную карту. бот сразу же переключил на оператора.

банк продолжает использовать Ваши данные даже если Вы не выразили согласия на их обработку, данные остаются у них, хотите Вы этого или нет. даже если Вы к ним ни разу в отделение не приходили, ни одной заявки не оставляли, всё равно данные они сохраняют и будут их использовать. как подтверждение, сразу же, после того как трубку взяла милая девушка-оператор она назвала меня по имени и позже проговорила мою имя и фамилию. вопрос, откуда они у банка? ответ очевиден. данные остались в банке, ими продолжают пользоваться. так что за свои данные можете быть полностью уверены. они в «надёжных» руках.
Staroffwave 7 октября 2021, 19:21
Карина Арсланова лучший специалист, быстро и доступно всё объяснила и помогла решить все вопросы! Советую.)
7 октября 2021, 19:27
Дуже дякуємо за ваш відгук і пораду :) Круто, що залишили відгук, нашій команді (омобливо Каріні) дуже приємно
Tatkolo34 7 октября 2021, 16:01
Андрій Карапуд допоміг вирішити усі питання, з якими зверталась, надав професійну консультацію чітко та швидко. Питання з якими зверталась були вирішені, хоча на відділені в місті Рівне казали, що не можливо перевипустити кредитну карту, бо втрачено час на іі перевипуск.
10 октября 2021, 9:42
Дуже вдячні за ваш відгук. Обов'язково передамо вашу оцінку та слова вдячності Андрію та його керівнику. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, то завжди раді вам допомогти у нашому чаті 😊
Lyutyy57 6 октября 2021, 20:24
З деяких питань звертався до чату служби підтримки «Альфа-Банку». Залишився задоволеним її роботою. Особливо хочу звернути увагу на спеціаліста банку Арсланову Карина, дійсно професіонала своєї справи. Ввічлива, добре розбирається у банківській справі, на всі питання я отримав відповіді у повному обсязі, людина дійсно зацікавлена у клієнті, пропонує додаткові банківські послуги, дуже чемна та доброзичлива. Всі проблеми, що у мене виникли були вирішені відразу. Вдячний таким спеціалістам за свою роботу.
6 октября 2021, 21:01
Дякуємо за оцінку професіоналізму Каріни, вона дійсно професіонал, як і вся команда чату. Звертайтесь, з радістю вирішимо всі ваші питання.
likeserge 6 октября 2021, 17:15
В целом банк нравится, поэтому решил написать отзыв.
Было удобное приложение и нормальный сайт. Создали новое приложение и всячески его продвигают. Но приложение очень неудобное, намного хуже старого. Говорю не потому что привык, а так и есть. Части функционала либо нет либо его сложно найти, пример — пополнение не своего номера мобильного, я не нашел. И главное что это не то, что решится добавлением отсутствуещего функционала. Сама концепция неправильная, пытаются сделать что угодно со «свистелками и перделками», но не удобное банковское приложение. Что я хочу — чтоб не тормозило, чтоб было понятно какой курс, как поменять, как пополнить счет, оплатить что-то. Все это было в старом приложении. В новом — это перетаскивайте ярлыки и меняйте обои рабочего стола и т. д. Сравните оценку в апсторе нового и старого приложения, число оценивших достаточно, чтобы понять, что нравится людям и сделать выводы

То же самое с сайтом. Пытаются напихать побольше технологий, а по факту пользоваться невозвожно. Зашел на сайт — хочу видеть, актуальный курс, тарифы и т. д. Что вижу — калейдоскоп растянутых картинок. Кто не видел — зайдите, посмеетесь. Скинул в чат рабочий с комментарием «оцените интересный сайт». Все комментарии были в стиле «дичь», «жесть», «глаза вытекают».

Со стороны складывается впечатление, что кто-то из руководство считает «круто впихнуть побольше технологий», «сделаем круче епла/нетфликса» и работники разрабатывают это и боятся сказать, что это «неюзабельная дичь». Ребята, остановитесь)
6 октября 2021, 17:54
Дякуємо за зворотній зв'язок, адже завдяки відгукам наших клієнтів ми стаємо краще для вас. Щодо функціоналу нового додатку, то він може все, що і старий Alfa Mobile та навіть більше. Якщо ви бажаєте виконати поповнення мобільного чи будь який інший платіж, то ви можете легко в кілька натискать зробити в меню «Платіж\перекази», яке знаходить на робочому столі.

Стосовно сайту, то зауваження та побажання будуть зібрані та передані розробнику, щоб в майбутньому вони були враховані.
SUXORUK 6 октября 2021, 16:49
Прочитав публікації, що дохід з держоблігацій не обкладається податками вирішив придбати ОВДП як фізособа.
Кожен крупний банк пропонує в одному флаконі три послуги, які супроводжують процес купівлі/продажу ОВДП:
1. Послуги депозитарної установи- укладається з фізособою договір на облік цінних паперів (зарахування, погашення, контроль за купонними виплатами.
2. Послуги торгівця цінними паперами- купує облігації на аукціонах від мого імені.
3. Банківські послуги — списує кошти з поточного рахунку за придбані цінні папери, зараховує купоний дохід та повертає кошти за погашені облігації.
В принципі депозитарій, торговець цінними паперами та банк можуть бути різними, але навіщо?
Спочатку вибрав банки, які заявлені Мінфіном, як первинні ділери, та ті що пропонують населенню послуги з купівлі облігацій, а саме: Приватбанк, Ощадбанк, Укргазбанк, Альфа-банк.
Почав порівнювати комісії за сукупністю послуг: Приватбанк відпав, тому що в нього реалізована процедура купівлі облігацій у Приват24, але занадто велика комісія.
Ощадбанк та Укргазбанк надають ці послуги лише власнику преміального карткового пакету з вартістю обслуговування 2−3тисячі.
Залишився Альфа-банк.
Вартість послуг:
1. Послуги депозитарної установи- 500 гривень за відкриття рахунку, 250грн. за кожну операцію по рахунку (купив/продав облігації, отримав купонний дохід- все 250 грн.)
2. Послуги торгівця цінними паперами- 0,25% відсотки від номінальної вартості облігацій (я купував доларові облігації- 3,5% дохід и гривнєві облігації 10% дохід все рівно комісія 0,25%)
3. Банківські послуги — безкоштовно.
Паперові справи:
1. Послуги депозитарної установи- через депозитарний відділ оформив електронний договір, потім підписав його у відділенні банку там же отримав оригинали угоди. Далі по електронці отримую рахунки за обслуговування, оплачую через інтернет, та через відділення отримую оригінали виписок (які цінні папери в мене є).
2. Послуги торгівця цінними паперами- пишу на електронку торгівцю які облігації хочу купити (коли аукціон, кількість, вартість, номер облігації). Торгівець сам оформлює від мого імені заявку, коригує та через відділення я підписую оригінали документів.
3. Банківські послуги — дуже складно пройти фінмониторинг (чотириста тисяч без проблем, а вище — надав довідки про доходи всіх членів родини за 10 років, договори продажу квартири, авто, три дні вирваних із життя).
Висновки:
1. Жоден банк хоче працювати по цій схемі, коли у клієнта менше одного млн.грн.
2. Якщо менше 350 тис.грн.- вигідніше покласти кошти на депозит.
3. Жоден торговець не буде за тебе вирішувати які облігації купувати. Я роблю так: на сайті Міністерства фінансів дивлюсь які облігації будуть продаватися у кварталі, вивчаю %, порівнюю з депозитами на відповідний термін, намагаюся вибрати первинне розміщення, за два дні до аукціону раджусь з торгівцев та коригую своє рішення.
4. Валютні ОВДП немає сенсу купувати взагалі, а от довгі ОЗДП цікава річ.
Nataleenbg 6 октября 2021, 15:38
Отделение по адресу: Черкассы, ул. О.Дашковича, 20
Являюсь клиентом не одного банка в Украине, но такого обслуживания, как в Альфе не встречала нигде. Это уже редкость, но такие кассиры, которые хамят, еще есть. Она нагло смотрит в лицо, просишь ее выдать новые банкноты, она дает старое все и говорит, мне такое сдал человек, я и отдаю. Если человеку не подходят такие банкноты, она должна обменять или вернуть деньги? Данный сотрудник вообще не реагирует на просьбу клиента. Я клиент Альфа банка с 2018 года, такого сотрудника еще не встречала ни в одном банке. Правда. Отделение в городе Черкассы, ул. О.Дашковича 20. Не советую открывать счета.
6 октября 2021, 18:08
Приносимо вибачення за ситуацію, що виникла. Буде вжито всіх необхідних заходів та інформацію буде передана керівнику для роз'яснення.

Щодо виданих вам купюр, то касир діяв згідно свої посадових інструкцій, та надав вам ті, що були в той момент наявні для виконання даної операції обміну валюти.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке