Процедура Прощення боргу

Тетяна Кокіна 15 сентября 2024, 22:27
У мене питання з приладу Сенс банка.Мій кредит з 2022року за рік виріс у 2.5.рази.Хоча працівнткі банку стверджують що кредитні канікули з військовим положенням воаховані.Потім я дізнались що в мене є іще один договір про існування якого я не знала.Бо я нічого не підписувала.Мені звонили, погрожували.Я зверталась до юристів.Я так розумію що завдякі їм банк зробив мені пропозицію проголошення боргу.Я підрахувала і це виходила приблизно та сума яку я брала враховуючи процент.Я підписала договір з банком.Виплатила гроші на місяць раніше, не порушуючі умов ще в липні місяці. Банк не дає мені довідку про виплату боргу.А навпакі почав нараховувати ще борг.Сьогодні я замовила довідку про закриття кредиту знову і мені відповідають що у банку іде якась зміна правил з цього приладу. Що треба чекати ще до листопада або грудня.Працівникі говорять що Вони мають на увазі моє прохання, але я дуже хвилююсь.Я віддала гроші, так дайте мені довідку.Благаю допоможіть розібратися
16 сентября 2024, 13:15
Добрий день, пані Тетяно.

АТ «Сенс Банк» наразі призупинило виконання своєї частини зобов'язань щодо прощення частини вашої заборгованості.

Причина такого рішення — потреба відповідно до вимог законодавства завершити зміни деяких внутрішніх процесів щодо уніфікації та удосконалення роботи банку, а також адаптуватись до вимог, які висуваються до державного банку.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та очікуємо, що розгляд вашого запиту щодо прощення відбудеться у листопаді-грудні цього року (2024). Ми обов'язково проінформуємо вас про це та роз’яснимо ваші подальші дії.

Ми дуже цінуємо, що ви є нашим клієнтом та користуєтесь фінансовими послугами Sense Bank. Цю ситуацію тримаємо на контролі та повідомимо вам одразу, як тільки будуть новини.

З повагою, Андрій
Минфин
Ответ администратора
18 октября 2024, 12:05
Даний відгук став учасником редакційного огляду: https://minfin.com.ua/ua/2024/10/18/137928043/

17 сентября 2024, 5:52
Чому мені нараховують заборгованість?Співробітники банку запевняють що вся сума внісена,але останній платіж чомусь зарахований не весь.Я закрила борг на місяць раніше.
Willer
Willer
17 сентября 2024, 10:44
Тетяно, Сенс вас кинув. Вони відмінили спрощення боргу, через який ви і оформили новий договір замість старого
17 сентября 2024, 7:55
Чому сьгодні банк знову нарахував мені заборгованість?
Олег Степанин
Олег Степанин
17 сентября 2024, 12:10
Так написано ж — вони відмінили акцію. Тобто обманули вас. Тепер ви повинні платити невигідну вам реструктурезацію без спрощення частини боргу.
Aldruino
Aldruino
27 сентября 2024, 10:09
«Я підписала договір з банком. Виплатила гроші на місяць раніше, не порушуючі умов ще в липні місяці.»

Читайте умови договору, там все прописано. Навряд чи банк може в односторонньому порядку його розірвати.

Є інші коментарі тут з приводу боргу, але там клієнти говорять про акцію чи «пропозицію». Відповідно, клієнт платить — її відміняють і виходить, що він як би заплатив за борг добровільно, а не зменшену суму по реструктуризації. Тоді будуть намагатись «добити» сплату залишку.

У вашому випадку — читайте договір або зверніться до юриста.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке