Г* банк.

Webracer 5 июля 2024, 14:25
Не зарахували погашення заборгованості по кредитній картці з кешбек-рахунку, через що на розрахункову дату картка була в мінусі, за що банк звісно ж нарахував 100 грн. за обслуговування. Гроші з кешбек-рахунку на кредитку зарахували лише після розрахункової дати аж через 9 днів після їх виведення (погашення покупки), при цьому в історії операцій по кешбек-рахунку операція відображається саме днем виводу (за 7 днів!!! до розрахункової дати). В банку погоджуються, що був технічний збій, але за все що відбулося як наслідок цього збою, це проблеми клієнта. Ну так, був збій, ну так ми не зарахували вчасно гроші на рахунок, але абонплату за невчасно зараховані гроші заплати! В цей же період в банку були проблеми з відображенням балансу, що вони підтверджують і про що мені надходило повідомлення. Тобто не було навіть можливості перевірити фактичного заразування коштів. Повідомлення стосовно виправлення всіх технічних збоїв мені не надходило.
Банк не хоче нести відповідальності за справність роботи своїх технічних засобів (системи, додатків, сайту), а також наслідків до яких призвели ці збої. А можливо банк навіть зацікавлений в таких збоях.

Головний цинізм у всьому цьому, що оператори кажуть ми повністю вас розуміємо, але абонплату не скасуємо. Типу ми тебе підловили, тому *** іди плати, нічого ти нікому не доведеш.

Нікому не раджу цей банк!
Sense Bank 12 июля 2024, 14:15
Доброго дня! Мені шкода, що технічний збій вплинув на ваше погашення по кредитній картці, і це призвело до того, що по картці було списано РКО у розмірі 100 грн.
Але дякую, що звернулися до нас, після детального розгляду вашої скарги, вам було відшкодовано цю суму.

Вибачте за незручності, з котрими ви зіштовхнулися. Я сподіваюся, що цей інцидент не вплине на нашу співпрацю та відносини у майбутньому! 💙

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️

Sense Bank
Sense Bank
5 июля 2024, 14:59
Вітаю! Ситуація виявилася максимально неприємною, тож поспішаю до вас у приватні повідомлення. Щоб все проаналізувати та допомогти вам!

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
12 июля 2024, 13:01
Ганьба этому банку…ярослав звездочет он всем врем …проверено и доказано!!!

Укрнарод кто закроет счета в этом недобанке я дам от 100 грн и больше ! если это юр лицо то гарантованно 1000 грн !!!

Курс валют в Сенс Банке

USD 41 41.5