Не беріть готівку!!!

Tetiana25688 7 июня 2024, 11:42
Не рекомендую брати саме готівку в цьому банку !(За інші продукти банку мовчу) По перше можна влетіть на шалені комісії, не путайте з % по кредиту що місяця! Одразу до діла і «вишенька на торті» яка сталася зі мною.Якщо Ви кладите ВЛАСНУ готівку на карту «ред"і з неї гасите кредит — КОМІСІЯ!!! (Якщо з іншого банку гасите на кредитний рахунок не така велика комісія) Але!!! Ще «смаколик» навіть якщо ви закриєте кредит/кредитну картку, через пару місяців Вам може прийти смс про «заборгованість» тому що там може якась комісія не досписатись, (хоча з оператором спілкувалась в день подачі на закриття карти і все було добре.)це я побачила випадково тому що таке смс приходить в додатку! А якщо його видалити і людина не буде знати? Навіть не телефонують! Так от, вирішуйте самі, але моя думка — ніколи не брати готівку в сенс банк!!!
9 июня 2024, 19:52
Нам дуже хотілось розібратись в ситуації, що склалась, але ви не відповіли нам в особистих повідомленнях 😢

Стосовно кредитної картки RED, то так, комісія за переказ коштів з неї є, навіть якщо для цього використовуються власні гроші. Тому якщо вам потрібно виконати черговий платіж саме на рахунок кредиту, а не кредитної картки, то краще це робити з іншої картки нашого банку (наприклад картки White чи Cameleon), або шляхом переказу за реквізитами з іншого банку.

Щодо закриття кредиту, то якщо сума була внесена повністю, то договір закривається в найближчу дату платежу без додаткових платежів. Якщо ж говорити про кредитку та смс про заборгованість, на жаль, таке може бути, адже на момент звернення для закриття картки, можуть бути недосписані відсотки, які спишуться в найближчу розрахункову дату, через що може з'явитись заборгованість. Тому перед погашенням картки, для її подальшого закриття, краще звертатись до підтримки, щоб оператор в чаті чи телефоном міг зорієнтувати вас.

*Андрій

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
7 июня 2024, 12:08
По поводу начисления и списание процентов на первое число сенс не одинок. В, А банке такая же тема. Если погасил задолженность 2 числа, то проценты будут начислены только первого числа следующего месяца. Что-то мне подсказывает, что это и в других есть
Sense Bank
Sense Bank
7 июня 2024, 12:20
Написали вам в особисті повідомлення для уточнення даних, щоб можна було детальніше все перевірити.

*Андрій
Tetiana25688
Tetiana25688
10 июня 2024, 8:57
Добрий ранок , Я написала, були проблеми зі зв’язком , я б дуже хотіла розібратись

Курс валют в Сенс Банке

USD 41 41.5