Мовно-арифметична омана

taibadp 22 апреля 2024, 7:46
Отже банк придумав як заробляти на кредитах — 100 грн/міс за «обслуговування основної картки» якщо кредитний борг на розрахункову дату від 19,99 грн.
І навіть «піклується» про клієнтів надсилаючи повідомлення з нагадуванням «погасіть борг щоб не платити за РКО» (а де ж про обслуговування картки ділося?)

От тільки халепа — в нагадуванні банк пише «якщо на кредитній картці заборгованість понад 20 гривень». Може я щось не розумію в мові та арифметиці, але ПОНАД це БІЛЬШЕ 20. Наприклад див. п. 5 у словнику https://slovnyk.ua/index.php?swrd=%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B4

Ну і вишенькою — хоча у виписці все ще видно «Плата за обслуговування основної картки», банк знімає цю плату навіть за відсутності картки. Яку сам банк і закрив.
Sense Bank 26 апреля 2024, 20:49
Дякую, що написали нам відгук.
По-перше, я б хотів подякувати, що уточнили щодо цього push-сповіщення. Особисто передав колегам інформацію, щоб внесли зміну у текстове повідомлення і більше не виникало плутанини, а отже і списання РКО в 100 грн.
Бо дійсно, якщо заборгованість складає до 19.99 грн включно, то комісія списана не буде.
Якщо ж заборгованість складає у розрахункову дату 20 грн і більше — буде списана комісія у розмірі 100 грн.

По-друге, хотів би вибачитися, що цим вас було сплутано і виникло списання. Але після деталізації, вам було повернуто кошти. Стосовно картки, то рахунок ваш активний, лише сама картка анульована.
Ще раз вибачаюся, що із-за подібної ситуації у вас виник негативний досвід і зіпсувався настрій, але я сподіваюся, що повернення суми списання трішки вас підбадьорить.

І на останок я б хотів сказати, що немає невирішуваних ситуацій.
Бо підтримка Sense Bank завжди готова прийти вам на допомогу! 🫡

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️

Sense Bank
Sense Bank
22 апреля 2024, 10:40
Вітаю!
По кредитним карткам є щомісячна комісія за розрахунково-касове обслуговування (РКО) — 100 грн.
Тобто, якщо ваша заборгованість до 20 грн — у розрахункову дату списання комісії не буде.
Якщо заборгованість від 20 грн, дійсно, буде списана комісія у розмірі 100 грн.
Також важливий момент, якщо у вас оформлені лише розстрочки, та карткою для поточних покупок ви не користуюсь, то РКО не буде списано, адже заборгованість та платежі за розстрочками не враховуються під час розрахунку комісії.

А от щодо ситуації, списання плати за обслуговування основної картки, зараз напишу вам у приватні повідомлення для уточнення ваших даних.
І вже на основі цього зможу деталізувати щодо вашої ситуації.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
22 апреля 2024, 17:59
Так, в статті про комісію вказано що до 19,99 включно, проте в нагадуванні в додатку вказано «понад 20 гривень», на що я і повівся, коли пеперахував суму, зменьшену саме на 20 грн. «Дякую» тому йолопу (чи -ессі), що написав текст нагадування.
natashaGra
natashaGra
22 апреля 2024, 12:12
Похоже у банка очень плохи дела, если всюду комиссии стали и может утренник отменим — феи и всякие лорды не украшают переписку
26 апреля 2024, 23:01
Сьогодні банк повернув 100 грн. і пообіцяли виправити текст нагадування. Дякую Ярославу за цю дрібницю!
26 апреля 2024, 23:04
Ярославе, щодо ануляції картки я вже писав відгук де розписано чому це дуже всрата практика https://minfin.com.ua/ua/company/sensebank/review/352042/

Курс валют в Сенс Банке

EUR 42.4 43