Відгук про роботу праціника call центру Sense Банку

Виктория Шелер 26 декабря 2023, 23:36
Висловлюю щиру подяку робітниці call центру Sense Банку Олені Душковій (табельний номер
39412) за високий рівень професіоналізму, чуйність і людяність. З таким добрим відношенням до клієнтів я зіткнулася вперше і була приємно вражена. Олена дуже сумлінно і щиро намагалася допомогти і зробила це попре те, що питання з яким я звернулася, було доволі сладним. Вона навіть витратила на мене свій особистий час поза своїм робочим часом. До того моя довірена особа (сама я знаходжусь за межами України) вже спілкувалася з представниками Sense Банку з мого питання в одному з відділень у м. Києві. Тоді ми зіткнулися з небажанням допомогти розібратися в проблемі, що у мене виникнула, байдужістю і відвертим хамством. Одже, завдяки Олені, в мене повернулося бажання надалі бути клієнтом банку. Прошу керівництво Sense Банку звернути увагу на гідну роботу Олени, фінансово її заохотити і сприяти її кар'єрному росту. Тому, що ця людина того варта.

P. S. Ніколи не писала відгуки про роботу працівників будь-яких установ. Це вперше. Напевно тому, що була вражена таким відношенням.
Sense Bank 28 декабря 2023, 13:17
Такі щирі слова подяки завжди попадають нам прямо в серденько😍
Дуже приємно бачити, як наші спеціалісти вирішують питання не дивлячись ні на що, а наші клієнти залишаються задоволеними💙
Ми вже передали ваші слова подяки Олені, та обов'язково заохотимо її роботу💚
З приводу вашого звернення до відділення, впевнені, що зі співробітниками вже провели роботу, та більше таких ситуацій не буде.
Дякуємо, що обираєте та залишаєтесь з нами, ми це цінуємо❤️
Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Відгук про роботу праціника call центру Sense Банку