Грабіж по виплатам ОВДП ! (Питання вирішене, 15.12.2023)

11548897 9 декабря 2023, 19:48
Обслуговуюсь в Сенс банку, раніше Альфа банку, 9 років. Маю, вірніше мав, кредитні картки цього банку. Купував через додаток Sens super app гривневі військові ОВДП, використовуючи частково і гроші зняті з кредиток. 13.11.23 Банк відмовляє в обслуговуванні, я погашаю кредитки і переводжу власні гроші в інший банк. Але, з ОВДП так не проходить, так як це справи депозитарної установи. 22.11.23 проходить виплата від держави по одному з випусків облігацій, які я купував через додаток. Облігації зникають, тобто вони погашені, а виплати немає по сьогоднішній день. Інформації взагалі в додатку про це немає, гроші невідомо де. При зверненні в КЦ сказали, що треба перевести облігації в іншу депозитарну установу. Добре, це непогашені, а по виплаченим облігаціям де гроші ???
13 декабря 2023, 14:17
Так як у вас є обмеження по рахункам, відповідно ми не могли виплатити вам доходи на рахунок в нашому банку. Вони переведені на окремий рахунок і чекають вирішення ситуації.
Вам було запропоновано перевести свої ЦП в іншу депозитарну установу і надати рахунок для виплати доходів в іншому банку коли ви звертались до нас в контакт центр, з чим ви погодились
Просто виплатити накопичений дохід ми не можемо без закриття рахунку в ЦП. Тому, що для цього необхідно надати нову Анкету рахунку і Розпорядження на зміну Анкети рахунку.

Розпорядження на проведення операцій Ви можете надати наступним способом:
— в електронному вигляді з накладанням КЕП (кваліфікованого електронного підпису) розпорядника та печатки (у разі використання) у форматі p7s, на нашу адресу custody@sensebank.com.ua
КЕП можна зробити в Приват банку, або ж застосувати Дія.Підпис

Тобто, Непогашені — мають бути переведені до іншої установи
Погашені — вам необхідно закрити рахунки та надати нову Анкету рахунку та Розпорядження на зміну.

9 декабря 2023, 20:16
Давайте розберемось детальніше, щоб допомогти вам — мені потрібні ваші дані, тому напишу вам в особисті повідомлення

natashaGra
natashaGra
9 декабря 2023, 20:40
Анастасия, помощница, в прошлый раз дала ответ вообще не про то. Клиент очень недоволен
13 декабря 2023, 15:31
Вже відповідала вам, що відповідь була надана згідно з ДКБО банку та правил, з якими була погоджена клієнтка.

13 декабря 2023, 14:56
Питання не вирішене , переведіть гроші з окремого рахунка на мій , відкритий в іншому банку , реквізити я надав
15 декабря 2023, 16:12
Питання вирішене , гроші надійшли на рахунок , претензій не маю .

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Грабіж по виплатам ОВДП ! (Питання вирішене, 15.12.2023)