Смс информирование

aliwka3 30 ноября 2023, 13:06
купил валюту в приложении, 1000, и заказал для снятия на неделю вперед (раньше отказали). Перед снятием пришло уведомление о списании 1$ за смс информирование, которое я даже не подключал, и ни одной смс я от них не получал, так за что я заплатил? Возвращать деньги отказываются, и теперь просят докупить 1$ чтобы снять заказанную сумму. Неужели негатив клиентов стоит тех 40 грн что вы получаете за автоподключение бесполезных услуг? Вы же итого потом потеряете больше
30 ноября 2023, 16:40
Розуміємо, що будь-які списання коштів не додають приємних емоцій, але таке списання відбувається згідно тарифу картку. Смс-інформування є основним каналом сповіщень клієнтів про транзакції по рахунку, тому воно підключається автоматично за всіма новими картки. Щоб уникнути подібних списань в майбутньому, радимо вам змінити в додатку канал сповіщень з смс на push-сповіщення. Щоб це зробити:
1. Перейдіть у Продукти (друга кнопка зліва на нижній панелі);
2. У розділі «Рахунки та картки» натисніть на рахунок, до якого випущена потрібна картка;
3. Натисніть на зображення картки та оберіть «SMS/Push-сповіщення»;
4. Оберіть «Push-сповіщення на телефон».

Що стосується бронювання готівки, то ми б з радістю замовлядли її раніше, але справа в тому, що забронювати можливо не раніше ніж за 5 днів від дати звернення. Тому ми в жодному випадку нікому не відмовляємо в замовленні коштів.

*Андрій

Курс валют в Сенс Банке