Не могу забрать депозит.

wd66 3 октября 2023, 18:02
Уже больше месяца пытаюсь получить свои деньги.Депозит был валютный. Заказываю, через 5 дней назначают время встречи в отделении 30 в Харькове.Прихожу мне предлагают выбрать между купюрами 1996 года и сильно потертыми 2006 года (У Франклина пол-лица нет совсем) Взял часть, а их нигде в обменках не принимают.Предлагали обменять в Сенс Банке по курсу 37−00. Вот такой банк.Договор № 651791343
3 октября 2023, 18:40
Ми повністю розуміємо вас та ваше бажання отримати нові купюри, оскільки всі ми люди і завжди хочемо нове та гарне. Але справа в тому, що банк приймає та видає будь-які купюри, що відповідають вимогам НБУ. Тобто якщо купюра відповідає цим вимогам та не має слідів значного зношення, то вона буде прийнята банками згідно правил НБУ. Тому клієнт може отримати як купюру нового зразку, так і купюри 2006 або 1996 року.

Що стосується прийому цих купюр, то банки мають їх приймати, а от обмінники мають власні правила оцінки та прийому купюр, тому, на жаль, в таких пунктах купюри дійсно можуть не обміняти.

З повагою, Андрій 💙

Lesyaa22
Lesyaa22
25 октября 2023, 22:34
Больше месяца… уже можно было включить свой мозг и зайти к директору и договорится. прям центр вселенной которому все должны…никто тебе ничого не должен.и нечем не обязан в банке .ты посмотри на него

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке