Відмовляють у видачі іпотеки через невірну інформацію у sense bank

Alonakutsa 22 августа 2023, 9:24
Вирішили взяти з чоловіком іпотеку на придбання нерухомості в Ощадбанку, при подачі заявки виявилось, що кредит не можуть видати, так як маю кредитну карту в Sense bank з кредитним лімітом в 32800 грн. Кредитною картою не користувалася, ці кошти були заблоковані (!) Але sense bank передав до УБКІ як кредит. Крім того, sense bank не дотримується регламенту передачі даних до УБКІ, адже попереднє оновлення було 28.06.2023 при регламенті в 30/31 календарний день.
(Пишу пост 22.08.2023)
Оформила заявку на оновлення інформації, котрий день має статус — в роботі, але зміни до УБКІ так і не надійшли
Паралельно з цим замовила довідку про відсутність кредитних продуктів у банку, на що через декілька днів також отримала відмову. Причина — рахунок закривається протягом 30 робочих днів. Отже видача довідки можлива тільки після цього терміну.
Продавець квартири не збирається чекати такий термін.
Не користуйтеся кредитними продуктами від Sense bank навіть про «запас», як це було в мене, адже може вилізти боком.
Наразі ситуація така, що через кредитний ліміт в 32800 ми втрачаємо можливість придбати квартиру, звучить як абсурд 😱 але це завдяки sense bank. Але я навіть не користувалася цими коштами.
До речі, приват банк закрив кредитну карту, видав довідку і оновив інформацію про кредитні продукти в УБКІ протягом 3 днів. Тож обирайте свій банк з розумом.
Sense bank зв’яжіться зі мною.
29 августа 2023, 9:24
Вдячні за розгорнутий опис ситуації. Переглянувши інформацію, вам було надано довідки, щодо відсутності боргу в УБКІ з нашого боку та про відсутність боргів. Також, кредитний ліміт, який був встановлений ніяк не впливав на це. Додатково в якості індивідуального підходу було погоджено дострокове закриття рахунку.
З нашого боку було повторно подано запит до УБКІ на оновлення інформації, але чому виникло саме так — рекомендуємо звернутися до них з всіма нашими довідками.
Ваш помічник, Микита

Sense Bank
Sense Bank
22 августа 2023, 10:17
Починаємо переглядати інформацію, очікуйте повідомлення в особисті.
*Микита
drfdenys
drfdenys
25 августа 2023, 1:07
Микита, ви хоч навчіться вітатись з клієнтами
Lesyaa22
Lesyaa22
25 октября 2023, 22:10
Вони могли роздрукувати виписку по картковому рахунку до його 30 денного закриття.і в цій виписці було б зазначено що встановлений кредитний ліміт 0 . це проста виписка по руху коштів карткових рахунків

Курс валют в Сенс Банке

EUR 42.35 43

Курс валют в Сенс Банке

EUR 42.35 43
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Відмовляють у видачі іпотеки через невірну інформацію у sense bank