Ужас работы банка и его приложения

Елена Нерощина 21 августа 2023, 11:45
Со своей карточке не возможно оплатить коммунальные услугипо ЄДРПОУ, и QR-коду не ищет раз весно пишите ошибка.Обратилась к знающим сотрудникам, а именно ответила «знающий» помощник Владислава Ребенко и началось.а правильно ли вы вносите цифры, а правильно ли у вас стоит телефон, а новый у вас телефон или старый так как банковское приложение работает только в новом телефоне бред сивой кобылы понёсся и по итогу.Чтоб мне помочь оплатить коммунальные услуги в приложении я должна скинуть все скриншоты и только потом будут разбираться люди если Вам вдруг предложили данный банк бегите и не соглашайтесь ни при каких вариантах и если вдруг это принцдиловка зарплатные проект тоже бейтесь получайте по ведомости, но на данный банк не соглашайтесь.Врозумительного ответа от данного банкане онлайн не получите и помощи так же.неоднократно с талкивалась с их проблемой.
21 августа 2023, 12:14
Ми повністю розуміємо вас та ваше обурення щодо даної ситуації, але з картки нашого банку ви можете оплатити будь-які комунальні послуги чи інші платежі. Зробити це можна натиснувши «Переказ/Платіж» на головному екрані, після чого обрати «Платежі» та знайти потрібну вам установу в переліку чи через пошук. Але, на жаль, не всі компанії є в додатку, тому у випадку, якщо потрібної в переліку немає, то оплатити послуги можливо через звичайний переказ за повними реквізитами отримувача. Для цього меню «Переказ/Платіж» оберіть «Перекази» та «За реквізитами». Після чого введіть дані та підтвердіть оплату. Головне, щоб реквізити було вказано правильно, тому перед оплатою краще додатково уточнити їх у отримувача.

Щодо даних, як скріншоти, модель телефону і т.д., то в деяких випадках вони потрібні, щоб ми мали змогу передати в роботу колегам із ІТ-відділу ту чи іншу проблему. Саме тому Владислава у вас і уточнювала цю інформацію.

Дякуємо, що знайшли час, щоб поділитись своїми враженнями про нашу роботу. Для нас це дуже важливо, адже завдяки цьому ми станемо краще в майбутньому 😊

З повагою, ваш помічник Андрій 💙

21 августа 2023, 13:14
«если вдруг это принудиловка зарплатные проект тоже бейтесь получайте по ведомости»

Зачем биться головой об стенку, если можно в день получения аванса (зарплаты)
всю сумму до копейки р2р-переводом выводить на карту другого банка, который
вам подходит больше по тем или иным критериям.
Sun1
Sun1
22 августа 2023, 10:21
Прекратите писать отписки,верните веб версию!!!в которой можно платить за коммуналки и Распечатывать квитанции!

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Ужас работы банка и его приложения