Погіршення якості обслуговування в порівнянні з Альфа банк

istrelets 13 августа 2023, 19:16
Протягом двох тижнів намагаюся з’ясувати у співробітників Сенс банку, де мій swift переказ. Подібні перекази робилю вже більше року кожного місяця і з Альфа банком такого не траплялось. Отримала письмове підтвердження від банку відправника, що гроші у Сенс банку, але не зараховані на мою картку. Надала відповідь у чаті без перекладу з німецької мови, відповідь ігнорується. Спочатку запросили UETR код, потім повідомили, що цей код закрито банком відправником. Банк відправник Raiffeisenbank у Німеччині щиро дивується, навіщо йому це потрібно робити. протягом цього часу я отримую повідомлення від Сенс банку, що рішення з мого питання прийнято, дзвоню на гарячу лінію-рішення немає, можливо відповідь на стару заявку, яку, панове??? Величезне прохання до співробітників банку і в першу чергу до керівництва-організувати роботу підрозділів та націлити співробітників на професійне та якісне обслуговування Клієнтів. Звичайно, допомогти з вирішенням мого питання
18 августа 2023, 10:35
Після детального перегляду даного питання було виявлено наступне:
Кошти до нашого банку не надходили, а залишились скоріш за все на рівні банку кореспонденту. Це може уточнити банк відправник. Щодо співробітників — ніякого впливу вони не можуть на це зробити, адже це не на рівні нашого банку.
рекомендуємо звернутися в банк відправника, щоб він надав запит на уточнення, де все ж таки кошти.
Якщо потрібна офіційна відповідь від банку, ось інструкція:https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/360015495819?source=search
Але зміна назви не залежить на термін зарахування коштів.
*Микита

Sense Bank
Sense Bank
13 августа 2023, 19:48
Написали вам в особисті, щоб уточнити деталі та дані.
*Микита

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Погіршення якості обслуговування в порівнянні з Альфа банк