Сенс банк-це просто жах!

drfdenys 6 августа 2023, 1:21
Я був преміальним клієнтом Альфа-банку протягом декількох років. З банком були ідеальні відносини. Як тільки Альфа-банк переформувався у Сенс банк, все різко перемінилось. Була елементарна проблема з додатком, яку так звана «служба підтримки» не могла вирішити декілька місяців, доки я не знайшов час поїхати через все місто, стоячи у заторах, щоб потрапити у нове відділення тепер вже Сенс банку (загалом витратив на це більше 2-х годин), в результаті виявилось, що проблему можна було вирішити рівно за хвилину по телефону.
Але головна проблема в іншому! По своєму рахунку протягом декількох років я здійснював однотипові стандартні побутові операції, для чого картка і призначена, — просто клав кошти на рахунок, а потім ними розрахувався. Отже я, звісно ж не зі своєї волі, став клієнтом Сенс банку замість Альфа-банку. І наступного дня після націоналізації цього новоствореного банку я, знаходячись у відрядженні, заходжу в додаток і бачу, що мене заблоковано. Без жодних попередніх повідомлень! Телефоную на гарячу лінію, а мені кажуть: «Ви вже не клієнт банку, ваш рахунок заблоковано.» Питаю: «Як? З якої такої причини? Я навіть не користувався карткою протягом останніх двох тижнів. Я декілька років преміальний клієнт, і все було добре!» А мені оператор з таким обличчям, ніби його задача розривати відносини з клієнтами, відповідає: «Згідно наших правил ми не зобовʼязані пояснювати причини розриву договору з клієнтами». Мало того, ще й всі мої кошти заморозили і сказали, що я зможу їх приїхати і забрати не раніше, ніж через місяць.
Ось така націоналізація. Ось такий тепер банк.
Стережіться цього банку подалі!!!
А я буду писати скаргу в Нацбанк.
Sense Bank 6 августа 2023, 11:43
Дякую, що надали ваші персональні дані Мінфіну, зміг по ним перевірити ваше питання.
Я бачу, що ваші картки обмежені і розблокування по ним недоступне. Доступне тільки закриття рахунків. Закриття рахунку відбувається 30 календарних днів, після чого кошти можна отримати у касі. Оскільки ваші дії по карткам не відповідають умовам ДКБО та несуть загрози фінансових та репутаційних втрат для банку.
Дії банка регламентовані згідно п.4.3 ДКБО, надаю посилання: https://sensebank.com.ua/tarifi-ta-umovi

Також надаю посилання на статтю для клієнтів банку «На якій підставі банк може припинити ділові відносини з клієнтом?»: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/10173179569554

Отримати власні кошти ви можете у найближчому до вас відділення банку. Перелік відділень Sense Bank: https://sensebank.com.ua/news/perelik-viddilen-aki-pracuut

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️

Sense Bank
Sense Bank
6 августа 2023, 8:20
Ситуація виникла неприємна, і мені потрібно в ній більш детально розібратися. Тому поспішаю вам написати у приватні повідомлення, для уточнення ваших персональних даних.
І вже на основі цього я зможу прокоментувати ситуацію та у разі чого вам допомогти.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
6 августа 2023, 11:54
Які дії? Внесення коштів на картку і розрахунок? Ви жартуєте? А нічого, що абсолютно аналогічні дії проводились протягом декількох років, коли це був Альфа-банк, до того як він дістався до ваших рук? Що це за абсурд? Ви тут ще раз підтвердили мій відгук. Ви можете будь-якій людині заблокувати рахунок з грошима, зіславшись на ДКБО, ніби «людина несе загрози втрат для вас» не пояснюючи нічого. А нічого, що декілька років я приносив тільки прибуток Альфа-банку? Це не я несу загрозу втрат для банку, а як виявилось ваш банк ніс загрозу втрат для мене, оскільки заблокував мій рахунок з грошима.
Игорь Волошин
Игорь Волошин
6 августа 2023, 12:25
Блокируют всех, меня и мою жену также, пришлось ехать за 100 км, чтобы попасть в отделение и забрать свои деньги, менеджер сказала, сейчас всех блокируют, сама не понимает почему
6 августа 2023, 14:17
Скоріш за все починають поступово вести банк до банкрутства, щоб потім вливати в нього державні кошти, оскільки його вже націоналізували. Для цього клієнтів, які приносили реальний дохід банку, просто блокують.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке