Кредит

mimi332 21 июля 2023, 15:43
Слава Україні. Скажіть будь ласка що буде з кредитами після того як сенс банк буде державним? У мене є кредит в 22000 грн. який я не можу оплатити. Кожний місяць плачу відсотки, а тіло кредитами ні. Допоможе наша держава людям з оплатами кредитів? Чи будуть наші олігархи і далі наживатися на людях?
21 июля 2023, 15:46
Героям Слава 💙💛
Стосовно кредитів, то все залишається без змін. Будь то сума залишку кредиту, щомісячний платіж чи його дата. Якщо у вас виникають труднощі з погашенням, то ви можете звернутись до підтримки банку в чаті чи через гарячу лінію для уточнення можливості оформлення реструктуризації договору

З повагою, ваш помічник Андрій

mimi332
mimi332
21 июля 2023, 16:53
Дякую. Слава ЗСУ
21 июля 2023, 18:20
«Скажіть будь ласка що буде з кредитами після того як сенс банк буде державним?»

Не переживайте . АБСОЛЮТНО НИЧЕГО НЕ ПОМЕНЯЕТСЯ . Помните как Приват стал государственным ? Абсолютно ничего не поменялось. Все депозиты и кредиты людей сохранились. Единственное , что тогда поменялось — Приват стал более настойчивей выбивать деньги с должников .

Так, что за себя и за свой кредит можете не переживать. Никто вам не насчитает более большие проценты . Какие сумму были должны и какие проценты платили — такую сумму долга и проценты оставят — не увеличат .

Так, что можете быть спокойны — в этом плане государство побеспокоилось о должниках Сенс Банка
Галина Доброцька
Галина Доброцька
26 июля 2023, 21:41
Дай то Бог щоб так було,а то у мене вже у фордбанку була кредитна картка з лімітом 4800грн. 1200грн.банку повернула, а 3500 грн. заборгованості ще було залишилось,далі сплачувала все було добре,звірчлась по чат боті,потім місяць мені чат боті інформації мені надати по моїй кредитній картці не міг,не працювала система,а от на днях надав мені інформацію що по моєму договору по кредитній картці заборгованість 11280грн. Питання звідки така сума,щей з лімітом на картці у 4800грн. І саме головне що немає куди ні звернутись ні нічого.Щоб так і з Сенс банком не було.
SergeyNina
SergeyNina
22 июля 2023, 0:48
Для вас ничего не поменяется. Главное платите и чтобы ваш кредит не продали коллекторам
22 июля 2023, 21:12
А с какого хрена? Я платил по кредитам всегда в полном объеме в том числе в СенсБанке. С какого перепуга кому-то и кто-то должны помогать платить по кредиту? Что вам должны за счет государства помогать? За счет налогов? Я пасс!
23 июля 2023, 7:58

zig4free, тут обратная ситуация . Тут заемщик как раз таки сам хочет оплатить свои долги и переживает, что бы государство ему не помешало в этом и не оплатило само его долги
23 июля 2023, 16:19
См предпоследние предложение…