ArtemS1 27 июня 2023, 18:25
Через МФО, був здійснений арешт рахунків, після цього, сенс банк скрив мої рахунки по кредитам у застосунку «сенс банк», але я все ж таки кожного місяця сплачував необхідну суму бо є збережені на телефоні реквізити. Через деякий час почали надходити повідомлення що у мене прострочена заборгованість, і я маю повернути усю суму, а це майже 40000грн в найкоротший час, таких грошей я не маю, реструктуризацію вони не можуть зробити, а відсотки та штрафи капають кожного дня.
Sense Bank 4 июля 2023, 11:04
Отримали ваші дані для перевірки від Мінфіну, але виявилося, що за вашим номером вас не знайшли у системі банку. Вирішив написати вам у приватні повідомлення для актуалізації даних, щоб я міг допомогти вирішити ваше питання. Проте поки що так і не отримав від вас відповідь.

Наша команда в будь-який день готова вам допомогти, тому чекаємо вашу інформацію у приватних повідомлення. І тоді обов'язково ваше питання буде вирішено 🤗

27 июня 2023, 18:51
Доброго вечора. Ознайомився з вашою ситуацією, додатково напишу вам для уточнення більш детальної інформації і буду займатися її вирішенням.

28 июня 2023, 12:18
Укрнарод это самый главный врунишка малышка и звездочет недобанк мне врет до сих пор …а обещал прислать заказнне письмо 3 раза говорил отправлял?! где оно умник ты наш …4 мес как оплатил и все закрыл и долг погасил, а он висит …люди это недобанк мошенник !!!

бегите отнего не кормите его и их детей!!!
Jokets
Jokets
29 июня 2023, 6:59
А в чому винен банк? Вас що банк змушував кредит брати? Ви по вуха в боргах, так ще й кредитувалися в мфо- це дуже показаво про ваш рівень життя, а винен банк
2 июля 2023, 12:06
Это специально делают чтоб мы олухи не видели сколько должны…я например оплатил долг, а он висит есть квитанции и скриншоты …долг есть 5000 грн и не дают споавку что этому русскому банку я не должен!!!

укрнарод читайте кто до хозяин был до 24 и после и офшоры куда перевели!
7 июля 2023, 8:09
Ау зведочет ярослав ты /вы когда будешь не врать укрнароду и мне дашь письменный ответ 3 раза ты лордик врал что отправил …я тебе не девочка чтоб врать мне …
7 июля 2023, 13:40
Сергію, вітаю, ви ж чудово знаєте, що ви виконали усі умови, щоб скористатися акцією прощення. А ваш кредитний договір вже закрито.

10 июля 2023, 7:51
Звездочет дай письменный отвт как ты/вы обещали, а не балабол

где справка что кредит закрыт и вам ничего не должен …врете уки каждый месяц…а говорили что дадит сразу, а потом через 30 дней и т. д.
10 июля 2023, 7:49
Так дайте справку что не должен вам ничего и все закрыто я что дурачок что вы все обещаете в отд не дают ничего !!!
10 июля 2023, 7:52
Говорили одно, а на деле другое и не звоните когда говорите мы перезвоним и дадим вам ответ …я что девочка чтоб разводить!!!
10 июля 2023, 8:38
Когда дадите ответ письменный что не долен вам если все оплатил???
10 июля 2023, 8:39
Ау врунишка банка …писать не нужно я верю только документам, а не словам русского банка !!!

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Після арешту не видно кредитних рахунків, не зважаючи на щомісячні платежі тепер постійне прострочення та штрафи, вимагають сплатити всю суму яку я не можу закрити одним платежем