Заблокували рахунок без пояснення причин

Disnomia 26 июня 2023, 14:48
На початку червня заблокували 2 карткових рахунки без попереднього повідомлення та пояснення причин. До додатку доступу так само не маю, однак повідомлення щодо пропозицій банку продовжують надходити. На мій запит підтримка не може надати чіткого пояснення щодо причини блокування, натомість відправляє посилання на пункти договору, на які міг посилатися банк. Самостійно в мене не виходить співвіднести, на що саме посилався банк. Враження нібито банк дискримінує своїх клієнтів.
26 июня 2023, 18:42
В жодному разі ми ніколи та нікого не хотіли дискримінувати чи образити подібним, але відносити між банком та клієнтом регулються Договором про банківське обслуговування. Згідно пункту 4.3 цього договору, банк має право припинити співпрацю з клієнтом та обслуговування його рахунків в банку. На жаль, як вам і писали раніше наші працівники в чаті, причина блокування не вказується, лише пункт Договору згідно якого воно було припинено.
З переліком причин, через які може бути припинено відносини з клієнтом, ви можете переглянути за посиланням в нашій Базі знань для клієнтів https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/10173179569554?source=search

З повагою, Андрій

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Заблокували рахунок без пояснення причин