Моя вдячність і повага за такий сервіс!

Ольга Козлова 19 июня 2023, 22:25
Хочу висловити свою вдячність працівникам підтримки, які виходили зі мною сьогодні на зв’язок, а саме Елізару (відеочат) і Володимиру Фесько (текстовий чат). Виключно професійна допомога в найкоротший термін. І не тільки фінансова. Деякі з ваших консультантів, як виявилося, мають вищу психологічну освіту, і можуть надавати психологічну допомогу.

Взагалі, хочу сказати, що я багато разів з різних питань зверталася до служби підтримки вашого банку, і ще жодного разу не було, щоб моя проблема залишилася невирішеною. Завжди швидко, завжди присутнє бажання іти назустріч клієнту, відкритість, докладні пояснення. Ніколи до мого питання не ставилися поверхнево. Скільки я вже з вашим банком, скільки досвіду в інших банках навіть інших країн, і кожного разу я знову розумію, що краще годі й шукати. Дякую, я ще довго буду вашим клієнтом:)
19 июня 2023, 22:28
Дуже вдячні за такий щирий та розгорнутий відгук. Такі слова надихають працювати ще старанніше. Передамо Володимиру та Елізару вашу подяку.
Анастасія, ваша помічниця ❤

СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
2 июля 2023, 12:16
Не верю ! заказное +отзыв тк много раз писал в тех и нагло врут и главный там ярослав звездочет …ты/вы когда отправите письмо и справку отдадите что не должен ау ау где ответ мой!

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Моя вдячність і повага за такий сервіс!