Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Реструктуризація — розстрочка.

×

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!


Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
×

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
Подписаться
Роман Федоренко 23 мая 2023, 12:35
Була в мене КК, у зв’язку з війною і відсутністю роботи, почав прострочуватися платежі. Потім трішки все устаканилося, почав робити проплати. Потім зателефонували з банку, запропонували оформити реструктуризацію. Пояснили, що кошти потрібно вносити до 16 числа кожного місяця. Я ще просив щоб, до 25, бо зп так приходить. Але сказали ні, до 16. Ну ок. Почав оплачувати. Ну 16 кошти не списалися, так само 17,18,19,20, 21. Ну, щоб не допускати затримок і не нараховували %, натискав кнопку «погасити достроково», потім приходить повідомлення про прострочену платежу, то ж платив ще і в 20х числах. Але не завжди приходили повідомлення про прострочку.А потім мені зателефонували і сказали, що в мене прострочена на 3600грн. Ну, оплатив 3к потім докинув ще 600.(Перед оплатою розмовляв з оператори і запитував чи зарахуються ці кошти в розстрочку? На що відповісти: Так) але як виявилося, що ні. В розстрочку зарахувалося тільки платіж за 1міс. А решта на КК у якості богу. (Тільки якого). І виходить що? Що я із-за того, що оператори — консультанти не знають свою роботу, я просто подарував банку загалом вже приблизно 5к грн, окрім % які так оплачуються. Збс, Клас 👍👏
І на моє запитання, це виходить, що я із-за операторів подарував гроші банку. Оператор відповів: Вибачте, що так вийшло.
Класно. За них я втратив 5к грн, а отримав — вибачте.
Сервіс просто — супер (сарказм)
Сенс Банк
Ответ банка
23 мая 2023, 13:49
Перевірили деталі за вашою карткою.

Ви дійсно достроково погашали борг і оскільки вам не розказали деталі, то це призвело до прострочення. Однак всі кошти, які ви вносили пішли на погашення боргу, достроково, що в свою чергу зменшило борг і відповідно кількість відсотків, яка на нього нараховувалася. Проте мінімальні платежі після дострокового погашення все ще формуються і банк на них очікує, саме через це і виникла прострочка. Проте штрафів і пені за прострочення ми не нараховуємо, тобто тут ви не втратили коштів.

Дострокове погашення потрібно проводити завжди, якщо ви хочете погасити суму більшу, ніж мінімальний платіж. Тобто тут фактично все правильно.

Мені дуже шкода, що вам не пояснили детально як це працює в службі підтримки і ми з цим обов'язково розберемося, керівники співробітників вже в курсі цієї ситуації. Пробачте, будь ласка, за це. Проте всі ваші гроші, в т.ч. і ті 5 тис. грн, про які говорите, нікуди не зникли, а погасили борг.

Пропрацюємо це, щоб в майбутньому подібні ситуації не повторилися.

^З повагою, Богдан

Комментарии - 3

+
0
Sense Bank
Ответ банка
Sense Bank
23 мая 2023, 12:41
#
Ситуація дійсно дуже неприємна :(Зараз напишу вам в особисті повідомлення, щоб перевірити всі деталі і постараюсь вам допомогти.
Богдан
+
0
Роман Федоренко
Роман Федоренко
23 мая 2023, 15:37
#
Вони нікуди не зникли. Але й тіло розстрочки — реструктуризації не перекрило. В мене було, до оплати в 3000, сума заборгованості була приблизно 8800, а тепер після оплати в 3000 і сьогодні в 575 і 10 грн. 8480. Тобто закрило лише місячний платіж. Вам всім прикро. Тільки вам прикро, а ЗП ви отримали і покарання ніхто не поніс. А з-за ваших працівників, я поніс збитки. 3000 на дорозі не валяються. Їх потрібно заробити. Що в наший час навіть 3к не так і легко заробити.
+
0
Arrow186
Arrow186
24 мая 2023, 13:49
#
Ахах *** не мамонт не вимре)
Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 

Курс валют в Сенс Банке

Валюта Покупка Продажа
EUR 39.7 40.7
USD 36.8 37.4
Все курсы банка

Курс валют в Сенс Банке

Валюта Покупка Продажа
EUR 39.7 40.7
USD 36.8 37.4
Все курсы банка
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Реструктуризація — розстрочка.