Мінус 500 гривень

Syerov 28 апреля 2023, 23:00
Зіткнувся з проблемою в закритті карткового рахунку пакету «Графіт». За умовами якого щомісяця користувач пакетом зобов’язаний сплачувати абонплату у розмірі 500 гривень.

За декілька діб до закінчення календарного місяцю я виконав всі вказівки в банківському додатку та отримав СМС з прийнято заявкою на закриття рахунку. Так як бажав його закрити.

З настанням нового календарного місяцю нарахування у розмірі 500 гривень не було. Лише через два тиждні мені нарахували абонплату 500 за користуванням пакетом «Графіт». У зв’язку з чим на рахунку виник мінус 500(

Я відразу у відеочаті зателефонував в підтримку банку. Потрапив на працівника банку Сергія Кирилова, який повністю дізнався про мою проблем. Я підтвердив СМС від банку про своєчасність своїх дій. Сергій ввічливо під сигнали повітряної тривоги, яку я чув на відео🤦🏻‍♂️, пообіцяв максимально допомогти вирішити моє питання. Через 4 дні після нашої розмови, мені зателефонував Сергій та повідомив, що у нього вдалось вирішити відповідне питання, та скасовано нарахування 500 гривень. При цьому допоміг за лічені секунди закрити рахунок.

Дуже приємно працювати з висококваліфікованими професіоналами.
Sense Bank 29 апреля 2023, 8:30
Вау! Я вам дуже вдячний, що ви повністю розписали історія, яка сталася та як мій колега, Сергій Крилов, допоміг вам її вирішити. Вашу подяку передав колезі і вважаю, йому буде дуже приємно побачити цей відгук та 100% відгукнеться йому у ❤
/Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️

1 мая 2023, 22:41
Меня реально поражают некоторые клиенты Альфы (Сенс-банка)…

Их банк разводит на деньги, они замечают этот развод — жалуются,
тратят нервы и личное время на возврат денег. Банк возвращает
излишне удержанные деньги, а клиенты, как дети малые,
ещё и благодарят банк за такой ненавязчивый сервис.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке