Скарга

Володимир Гончарук 26 апреля 2023, 18:21
Мною ще в 2014 був підписаний додаток до Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб в рамках обслуговування продукту «Максимум-готівка» з АТ «Альфа Банк». Згідно з умовами цього додатка ліміт кредитної лінії був вказаний 30 000 грн. При підписанні договору Банк використав «Додаток до договору», а не сам договір. Згідно з підписаним мною документом, згідно з додатком, я мав користуватись коштами під 20% річних. Хоча фактичні відсотки які я виплачував роками сягають 70% річних. Банк посилається на «Договір», який я жодного разу навіть не бачив в обличчя, та не ставив на нього свій підпис. Мною був підписаний «додаток» під 20% річних.
Протягом декількох років я користувався карткою і у процесі банк нараховував мені заборгованість. Я не міг зрозуміти весь принцип нарахування та продовжував користуватися карткою періодично знімаючи та поповнюючи кошти. У результаті сума заборгованості зростала. У листопаді 2022 року я звернувся до відділення АТ «Альфа Банк» з проханням припинити нарахування коштів та знайти можливість зменшити суму боргу. А також попросив зупинити дію продукту «Максимум-готівка», за яким щомісяця нараховуються відсотки за обслуговування, збір пені та штрафів. Співробітник відділення повідомила усно, що це не можливо, що поки є борг діятимуть також нарахування за користування продуктом «Максимум-готівка». Я припинив користуватися цією карткою з листопада 2022 року.
Я попросив роздруківку суму заборгованості, яка була надана в форматі, що погано читається. У результаті я був змушений звернутися за безкоштовною юридичною допомогою і на запит адвоката отримав через КІЛЬКА місяців детальну роздруківку в електронному форматі. Зогляду на нарахування я вже заплатив банку колосальну сумму, яка в 10 разів перевищує наданий мені кредитний ліміт. Не дивлячись на сумму яку я вже виплатив банк ніяким чином не йде мені на зустріч. Банк не зупиняє нарахування, не дає можливості зупинити дію продукту «Максимум-готівка», не дає жодних пропозицій про зменшенню боргу. Сумма цього боргу зростає в геометричній прогрессії! При цьому співробітники Сенс Банк почали чинити на мене психологічний тиск, загрожуючи додатковими санкціями та передачею мого боргу до коллекторських служб.
Я є безробітним, в моїй сім'ї два інваліди — син і дружина, з якими я проживаю спільно і здійснюю догляд за ними. Стан мого здоров’я в даний момент теж погіршився, я не можу працювати. Після дзвінків з вимогами і погрозами від співробітників банку я відчуваю критичний стан. Я безліч разів писав звернення, телефонував, приходив, виконував всі вимоги та «поради» банку. На все я отримую відмову. Ваш банк створив бюрократичне коло в якому неможливо потрапити до людини, яка дійсно могла б допомогти з вирішенням мого питання. В головний офіс нікого не пропускають. Кожен співробітник перекладає відповідальність на іншого, та відправляє мене писати наступні «заяви» та «звернення», які не дають жодного ефекту. Все це лише затягування часу, в якому сумма боргу невпинно зростає. Все що робить банк це надсилає до мене некомпетентних менеджерів з регулярними дзвінками з вимогами оплати та загрозою збільшення штрафів.
Я пишу сюди, бо мене ніхто не чує та не має жодного бажання розібратись з моєю проблемою
Моя сім'я живе за межею бідності. Я маю всі довідки підтверджуючі наш фінансовий стан, стан здоров’я членів моєї сім'ї та мого власного здоров’я. Роками я платив все що міг і те чого не міг, але Банк вочевидь прагне звести мене нанівець.
Я прошу зверніть увагу на мою проблему, та надайте реалістичне вирішення цієї ситуації!
30 апреля 2023, 14:36
Хочемо подякувати за повне описання ситуації, яка виникла. Маємо наступне:

Нарахування % відбувається згідно тарифів картки. Якщо ж ви сплачували лише мінімальний платіж, то зрозуміло чому сума, яку ви віддали, була в декілька раз більше, ніж ви брали. Щоб закривати кредитний ліміт, потрібно сплачувати більше і тоді б через деякий час ви просто погасили б борг і все.
Щодо передачі боргу до колекторки — таке дійсно можливо і нічого забороненого в даній ситуації немає.
Зі свого боку намагалися знайти варіант реструктуризації, але не отримали від вас відповіді, щодо цього.
На кредитний комітет неможливо потрапити просто звернувшись до чату, для цього необхідно написати листа на пошту і після чого вже буде вирішуватися це питання, чи виносити його на комітет, або ж ні.
Співробітник вірно вам відповів, що зупинити нарахування % неможливо. Щодо пені та штрафів — вони не нараховуються.
Якщо ж буде бажання спробувати реструктуризацію чи щось подібне, напишіть нам потворно. Спробуємо вирішити це.
Ваш помічник, Микита

26 апреля 2023, 18:25
Может было 20% в месяц, а не годовых? Шо за 9 лет из комы вышел только? Или постоянно платил % и продолжал пользоваться и кусать локти? Какой с головой диагноз?
26 апреля 2023, 19:43
Стандартні умови по даній картці 26% річних + 3,5% рко, якщо в розрахункову дату є борг. Якщо сплачувати мінімальний платіж, рівно як нараховує банк, то борг буде тільки накопичуватись. Треба платити більше. Як мінімум в 2 рази
26 апреля 2023, 22:55
«Якщо сплачувати мінімальний платіж, рівно як нараховує банк,
то борг буде тільки накопичуватись. Треба платити більше.
Як мінімум в 2 рази»

Развод лохов на деньги…
5 мая 2023, 19:00
Та ні. Лише як із будь-яким кредитом чи кредиткою — треба читати умови
27 апреля 2023, 2:47
Не 2 раза больше платить, а при вылете из грейс периона нужно платить за каждый день использования кредита — стандартные условия для всех кредиток с льготным периодом.

Ну и считайте 26%годовых + 42% (3.5% в месяц перемножаем на 12) уже 68%.
27 апреля 2023, 2:53
Не самый плохой продукт, по лучше любого МФО, для краткосрочных займов в наличке.
27 апреля 2023, 13:40
Банки не правильно сравнивать с МФО…
27 апреля 2023, 19:48
А шо правильно платить 22тыс в ЕСВ, чтобы теще сейчас платили пенсию 3тыс грн? Или чтобы у меня была пенсия 22тыс грн — через 20 лет?
А еще на общей системе налогооблажения уже должны быть трудовые отношения — оплачиваемый отпуск, соц пакет. А как это возможно, если у меня прямой контракт с иностранной фирмой — которой дела нет до Украинского законодательства?
Да еще в США есть закон At Will Employer — могут вообще уволить в 1 день без предупреждения, и по сути я работаю по контракту на таких условиях, без всяких гарантий.
27 апреля 2023, 19:54
Да есть риски — но при таких условиях — нахрена меня заставляют платить ЕСВ — это чтобы чинушки всякие получали пенсии по 100тыс? Законы Уркоины — гавенная залипуха!

Точно также как Уркоина продолжает качать Рашнявый газ и т.п.
27 апреля 2023, 20:00
А еще законы Украины срали на ФОП, вот нет ни каких компенсаций мобилизированным ФОП — без фантазий законы Уркоины.

Должен ли я в таких условиям платить ЕСВ? Если нет ни каких соц гарантий?
28 апреля 2023, 8:25
Zig4free

Раньше все работали на общей системе налогообложения и никто не всирался на тему «много плачу налогов» и «мало получаю от государства».
Теперь же все хотят платить как можно меньше, а получать от государства по-максимуму.
А такого в природе не бывает…

Платите копейки, которых не хватает даже на одну треть пенсии вашей тёщи, не говоря уже о родителях, а требуете для себя любимого ещё массу льгот и привилегий…
Понятно, что за чужой счёт…
28 апреля 2023, 10:13
Это когда раньше? Может работали не оффициально? Как и сейчас?

Я могу сейчас вообще закрыть ФОП и получать доход криптой, Платя 2.5% за обналичку в обенниках.
1 мая 2023, 20:46

zig4free
«Я могу сейчас вообще закрыть ФОП
и получать доход криптой»

И в чём проблема, закрой свой ФОП
и получай свои теневые доходы криптой.

2 мая 2023, 0:51
Скорее всего так и сделаю, потому-что от государство нет обратной связи и соизмеримой ответсвенности по отношению к ФОПами — особенно в плане мобилизации — мобилизуют и пох Украине, что там человек потеряет доходы — контракты.
1 мая 2023, 19:34
За карткою максимум готівка немає пільгового періоду.
чому краще вносити в два рази більше, ніж нараховує банк, бо мінімальний платіж — 5% від суми богу. а % + рко, то вже більше, ніж 5% на місяць. Тому коли вноситься на карту рівно, що порахувала система (5%), то решта списується з кредитного ліміту. От і маємо, що наче гроші вносяться, а борг росте
Sense Bank
Sense Bank
26 апреля 2023, 18:39
Написали в особисті для уточнення деталей.
*Микита
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
26 апреля 2023, 20:08
Разводит этот банк вас …я не должен банку и все закрыл и вам СОВЕТУЮ…НО ЧЕРЕЗ 3 МЕС Я ДОЛЖЕН ЕЩЕ 5000 ГРН ОТКУДА БАНК НЕ МОЖЕТ ДАТЬ ОТВЕТ!!!
27 апреля 2023, 19:57
Ты уже задолбал все своим погашением. Мне вот банк возместил все, когда я обоснованно к нему обратился.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке