Недотримання Законодавства воєнного часу

Юлия Бабак 13 марта 2023, 19:14
Добрий день! Рік в нашій країні йде війна, багато хто виїхав за кордон (це вибір кожного).Але моя родина залишилася в Україні. Зараз наша економіка переживає складні часи, падіння економіки відбулося на 40%, люди втратили роботу або отримують неповну зарплатню. В данному банку є кредит, працюю на підприємстві яке неодноразово потрапляло під ракетні атаки, тому то працюємо то не працюємо. Два місяці працюю але отримую неповною зарплатню, попрохала про реструктуризацію кредиту, втюхали все: просрочеу, штрафи (непомітні, але якщо порівняти з графіком погашення, то відсотків кожного місяця просрочки на 100- 150 гривень вищі(платіж зменшили на 300 грн, але срок погашення з 3 років став 5, себе не образили) Два місяці платила, потім знов залишилася без роботи і тут почалося; телефонують з різних номерів по 6−8 разів на день, пояснюєш кожному, тебе не чують. Роздрукувала виписку про просрочеу, знов підводні камні: списані відсотки не відповідають графіку погашення, вони звісно вище. Перестаньте мені телефонувати по 6 разів на день з різних номерів, почитайте Закон України про «Правила роботи колекторів».
13 марта 2023, 19:58
З приводу вашої реструктуризації — штрафи за прострочені платежі не могли бути враховані, так як вони були відмінені ще на початку Ковіду, і ми подовжили це і у воєнний час: на разі ні штрафи ні пеня не нараховуються.
100-150 грн які ви маєте на увазі — можуть бути не сплаченими під час дії кредитних канікул відсотки, або ж комісії. На жаль повністю відмінити і це ми не змогли. Тому проценти продовжували нараховуватись, через що сума сплачених відсотків дійсно збільшилась (Згідно правил НБУ це було дозволено і допомагало банку залишатись в стабільному стані), а комісії були перенесені на розподілені на майбутні платежі.
З приводу того, що банк телефонував про вашу заборгованість — ми працюємо згідно законів Україні, проте якщо ви вважаєте, що їх було порушено, я вже пишу вам у особисті повідомлення щоб дізнатись про це детальніше, та передати ваші слова колегам.
Сподіваюсь змогла все пояснити🥰

Із повагою, Марі♥

Lolik1837
Lolik1837
13 марта 2023, 19:50
Ну вы же на ЧТО-ТО брали этот кредит? Продайте это «что то», на что вы брали кредит и отдайте долги банку. Пусть поперхнутся .

Не понимаю эту вашу готовность терпеть кучу звонков от банка и коллекторов и одновременно нежелание расставаться с тем, что куплено не на ваши деньги
13 марта 2023, 20:31
Кредит я брала на операцію,свекруха захворіла онко і померла через 2 роки. І вам сарказм недуже доречний. ВІйна — це форс- мажор,це визнала Торгівельна палата України. Тому не потрібно захищать протиправність дій банку.
Jokets
Jokets
14 марта 2023, 12:52
А какое палата имеет отношение к банковскому делу?
13 марта 2023, 20:28
Вам прікріпити графік погашення,коли в ньому вказаний відсоток по кредиту 1159 а ви списуєте його, а потім через 4 дні дораховуєте ще 159 грн. І закон України про роботу Колекторів вказує що з боржником можна спілкуватися не більше 2 разів на добу (тільки за сьогодні з різних номерів були здійснено 6 дзвінків)
SergeyNina
SergeyNina
14 марта 2023, 1:01
100 — 159 гривен это скорее всего за обслуживание карты берут, пробуйте узнать точно не берут ли у вас за обслуживание карты какие то платежи

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Недотримання Законодавства воєнного часу