Прохання розібратись з соц.виплатами

Наталя Кухар 24 февраля 2023, 20:49
Добрий день. Я прошу розібратись в ситуації, в якій моя донька, Гончар Світлана Іванівна, опинилась по примсі державних служб. Багатодітна мама, якій приходить соціальна допомога багатодітної мами на дітей, також допомога по догляду за дитиною до 3-х років у Сенс банк, де в неї оформлена соціальна картка вже більше двох років. Пару днів назад їй зателефонували з Управління соц.захисту і сказали, щоб вона поміняла соц. картку Сенс банку на картку другого банку, так як у них нема договору на обслуговування з сенс банком, рекомендували наполегливо приватбанк або ощад банк. Донька сказала, що вона не згідна міняти на другий банк так як Сенс банк повністю задовольняє її вимоги. У відповідь представник соц. захисту сказала, якщо не поміняє банк, то їй не будуть виплачувати допомогу і на 27 лютого наполегливо рекомендували принести рахунок з приватбанку чи ощад банку. Ми телефонували на гарячу лінію Сенс банку 23 лютого, лишали заявку і просили розібратись. Чому вона має міняти банк і «плодити» пластик по чиїсь прихоті? І ще я знаю, що це не тільки з нею трапилась така неприємна ситуація, в нашої знайомої донька, Поліщук Світлана Миколаївна, отримує стипендію в Сенс банку, так їй також сказали що навчальний заклад буде міняти соціальні картки Сенс банку на приватбанк. З повагою Кухар Наталія Миколаївна.
24 февраля 2023, 21:00
Добрий вечір☺
З приводу соціальних виплат — Управління соціального захисту не може вимагати від вашої доньки змінити банк чи рахунок, так як всі соціальні картка (у будь якому банку) перш за все створенні для цих виплат, і соц. захист не може самостійно обирати за вас банк: у цій ситуації я можу вам порекомендувати звернутись до Управління, та залишити скаргу на цих співробітників, так як такі вимоги є неправомірними.
З приводу ж стипендіальних виплат — тут трішки інша ситуація: деканат може обирати, із яким банком йому взаємодіяти, так як державні установи можуть співпрацювати з якимось конкретним банком. Тут, на жаль, дійсно доведеться міняти рахунок😔

Дякую, що залишаєтесь із нашим банком, та довіряєте нам. Для нас це дуже важливо.
Із щирою турботою, Марі♥

StarFighter27
StarFighter27
25 февраля 2023, 16:09
Здесь банк Вам ничем не поможет. Это произвол соц защиты. И если договора у Соц защиты с Альфа банк нет, то надо искать альтернативу.
26 февраля 2023, 18:48
«Чому вона має міняти банк і „плодити“ пластик по чиїсь прихоті?»

Тому що кожен квартал КМУ доводить до ПФУ та соцзахисту
перелік банків, в які дозволено перераховувати державну допомогу
або державну пенсію.

Не бажаєте відкривати картку для отримання соц.допомоги у
державному Приватбанку — ваше право, але допомогу на картку
банку з капіталом держави-агрессора Сенс-банку ні один
державний орган вам не буде перераховувати, бо таке рішення КМУ…

Тому у вас завжди є вибір:
— продовжувати любити россійський банк Сенс-банк та зостатись без допомоги;
— відкрити в державному Приватбанку картку для виплат — так отримувати допомогу.

26 февраля 2023, 18:55
Марі з Сенс-банку
«Управління соціального захисту не може вимагати від вашої доньки змінити банк»

Управління соцзахисту керується законодавством України,
а не інструкціями Сенс-банку та домислами технічної підтримки.

Якщо Сенс-банк виключений з переліку банків, яким дозволено
виплачувати соціальну допомогу, то Управління соцзахисту населення
доводить до відома отримувачів таких виплат про необхідність зміни банку.

Коли ж ви хоч трохи почтете
вчити законодавство держави,
в якій живете та працюєте…

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Прохання розібратись з соц.виплатами