Роками вибивають неіснуючи борги

51794115 17 февраля 2023, 8:52
Отделение по адресу: Киев, пр-т Берестейський, 20
Якась гніда або гніди, видаючи кредити шахраям, системно вбивають мій номер телефона, як телефон довірених осіб або як основний номер. На протязі багатьох років проблему вирішити не можуть, агресивні колектори тероризують майже кожного дня з різних номерів. Повністю прибрали кредитні ліміти, мабуть готуються до тимчасової адміністрації або націоналізації.
Sense Bank 17 февраля 2023, 16:14
Дуже неприємна історія, котра у вас виникла. Але я підхопив ваше питання та пішов до колег із перевіркою, чи дійсно в цьому є вина банку. У нас таких справ немає, додатково зробили запит до КА, котрі підтвердили, що дійсно, є справи, на жаль, де ви були вказані як довірена особа. Але все швидко вирішилося і у колекторських агентствах видалили ваш номер телефону.
Відтепер все має бути добре і я сподіваюся, що більше вас не будуть турбувати по справам, котрі до вас не мають жодного відношення.
/маленький принц, Ярослав 🤴

17 февраля 2023, 9:04
Будь яке питання можна вирішити. Я вже прямую до вас для уточнення ваших даних та детальної перевірки. Щодо націоналізації, то вона нам не загрожує ;)
/маленький принц, Ярослав
17 февраля 2023, 17:43
Сьогодні о 17:37 звонила тітка з Сенсу, та питала Кирило В’ячеславовича. Дзвінок був з номера +380443906252.
17 февраля 2023, 18:15
Вибачаюся, що виникла подібна проблема. Вже зафіксував цей дзвінок, передам колегам, щоб вирішили це питання та надали чіткої відповіді, чому так сталося :(
Ще раз вибачаюся, але свого ми з вами доб'ємося та вирішимо раз і назавжди це питання, я вам обіцяю!
/маленький принц, Ярослав
20 февраля 2023, 14:54
Маленький врушка дай ответ и где мое заказное письмо из КИЕВА ау !! врушка
18 февраля 2023, 9:10
Меня вообще заганяют… в петлю…бумаги не дают…люди давайте обьединяться против них!!!

банк Форвард русский был и банкрот и теперь сенс банк должен!
19 февраля 2023, 9:19
Сергію, ми вам відповідали вже не раз. Також відправляли листа як на електронну пошту, так і за місцем проживання. На жаль, ми бачимо, що ви на контакт не йдете, від слова зовсім. Якщо вас цікавить як можна погасити заборгованість, завжди раді будемо допомогти в цьому питанні та чекаємо вас у приватних повідомленнях.
/темний лицар, Ярослав
20 февраля 2023, 10:10
Вы писали что отправили на адрес где оно ааа??? кто врет аа??? заказное письмо ааа??? ярошка ты врун еще тот
20 февраля 2023, 10:11
*** звони сейчас и сделаем распечатку где приходило на домашний адрес ау ВРУН РУССКОГО БАНКА!
22 февраля 2023, 13:30
Сьогодні всюди перевірили та видалили ваш номер. Ще раз вибачаюся, що не відразу це вийшло. Але сподіваюся, що більше ніхто не буде вас турбувати дзвінками та питаннями, котрі до вас не мають жодного відношення.
/капітан Підтримка, Ярослав

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.4 40

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Роками вибивають неіснуючи борги