москальські аферисти

matsola 15 февраля 2023, 13:20
Хвалений додаток оновлюється сам по-собі,
На кредитній карті нараховують приховані відсотки,
Щомісячний мінімальний платіж по програмі розраховується НЕ ВІРНО, тому при погашенні систематично утворюється мінус,
Кредитний ліміт піднімають без твого відома,
Будь-який перегляд кредитного ліміта по кредитній карті платний (!)
тобто самі підняли, самі кошти списали, самі відсотків дорахували, — платить клієнт. Вони у всьому праві і внятних пояснень — нуль.
Перекредитувати чи реструктуризувати борг ПІДПРИЄМЦЯ відмовляються без пояснень.
Комісія по б/г розрахункам вища більшості банків
Періодичні проблеми із входом в банкінг
Останній рік проблемне оновлення балансів по карткам (гроші списані, а на картку не дійшли, хоча смс про зарахування вже отримано)
Тісно співпрацюють з колекторами, які задовбують дзвінками
ЦЕ КАБАЛА яку Я вже РІК НЕ МОЖУ РОЗІРВАТИ
18 февраля 2023, 18:57
Нам потрібні ваші дані, щоб перевірити все та допомогти. Тому чекаємо на вашу відповідь в особистих повідомленнях.
Як тільки відпишете — перевіримо можливість реструктуризації.
З приводу підняття ліміту на початку війни ми піднімали ліміт на суму мінусу, щоб не списувались додаткові відсотки.
На ринку наші комісії плюс-мінус на рівні з іншими банками.
Масових проблем зі входом не маємо, тому тут треба розглядати детальніше на вашому прикладі, будемо раді, якщо надасте скріни. Так само і з балансами.
Ми готові змінюватись та покращуватись, тому будемо раді вашій відповіді нам ❤

/Ваш помічник Анастасія

Sense Bank
Sense Bank
16 февраля 2023, 15:19
Дійсно в даній ситуації потрібно розібратись, вже пишемо вам в особисті повідомлення, але прихованих відсотків ніяких немає вони нараховуються виходячи з вашого боргу та ставки річних та списуються в розрахункову дату. По мінімальному платежу, на то він і мінімальний так як розраховується 5% мінімуму 50 грн від суми боргу — тому виходячи з тарифу картки, списання можуть бути на суму платежа або навіть більше, тому ми рекомендуємо вносити подвійнійні платежі для більш швидкого погашення, та чим менше сумма боргу — тим менше сума відсотків. Наприклад таж картка кеш по якій є РКО 3,5% від суми боргу на розрахункову дату, тому по ній списання можуть бути більшими в сумі ніж мінімальний платіж.
Банк переглядає ліміт згідно договору 2.3.1. Змінювати встановлений розмір ліміту Відновлювальної кредитної лінії. — та це не тарифікується, був період коли банк збільшував ліміт на суму мінусу по рахунку задля того щоб не нараховувати додаткові відсотки за користування овердрафтом (тим самим мінусом), по тарифам та реструктуризації переглянемо та відпишемо в особисті повідомлення, вже спішимо до вас
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
20 февраля 2023, 10:15
Банк врет уже 6 мес мне…20 дней письмо идет заказное …ЯРОСЛАВ САМЫЙ ГЛАВНЫЙ ВРУН в этом банке

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке