Дострокове погашення!!!

Sergiy84 6 февраля 2023, 23:57
Самий гірший банк!!! Погасив достроково кредит, мало того що кредит не закрився в день погашення так ще й при залишку тіла кредиту 5000 грн додалося 3000 грн комісії!!! З моменту внесення коштів минуло три робочих дні кредит досі не закритий в додатку пишуть що борг перед банком 3000 грн хоча все було внесено в чаті пояснюють що насправді боргу немає!!! Довідка не формується!!! Коли запитала у оператора за який період нарахована сума комісії 3000 відповідь шокувала: співробітники які пояснять це питання приєднаються до чату 1−3 робочих дні. Ау, ви що зовсім там… Можливо скарга в Нацбанк заставить Вас швидше розібратись з питанням!!! Я з Херсона де немає відділень Вашого банку!!! Попросив копію договору, пишуть 150 грн. і буде копія в відділенні банку, написав чи можна на ел.адресу і тиша від оператора!!! Попередні оператори пояснювали що 3000 це комісія щомісячна, пишу їм: добре, що 3000 раз в місяць? Пишуть ні, 793 грн. Ок, сума комісії входить в суму платежу щомісячного, я здійснював платежі коли з’явилась можливість кожного місяця звідки намалювалось 3000 грн. Пишуть під час кредитних канікул!!! В сенсі??? Яка комісія під час кредитних канікул??? Знаходжу у них на сайті роз’яснення що кредит продовжується на термін кред канікул і сума комісій розраховується на весь термін який залишився!!! Питання звідки ж тоді така сума при достроковому погашенні ??? У всіх нормальних банках сума при достроковому погашенні розраховується тіло+відсотки на момент дострок погашення+комісія на момент дострок погашення (якщо вона є) і закривається в той самий день, а не чекають дати планового погашення!!! А якщо б я за місяць до планового захотів закрити?
8 февраля 2023, 16:50
Кредит дійсно не закривається автоматично, якщо кошти на нього надійшли, яких достатньо до повного погашення боргу. Це буде зроблену в найближчу дату за графіком платежу. На наступний день приходить смс про його закриття. Є нестандартні довідки, які дійсно коштують 150 грн. Є і питання, які уточнюються на другій лінії, тому термін обробки не 5 хвилин, а декілька днів. Щоб переглянути дане питання більш детальніше, нам потрібні ваші дані. Коли буде час вирішити це — обов'язково напишіть нам повторно, адже в цей раз, ніякої інформації, яка б допомогла нам вирішити дане питання — ми не отримали.
Гарного дня, ваш Нікіта

AnticollectorUA
AnticollectorUA
7 февраля 2023, 2:02
Напишіть скаргу до НБУ, бо вони геть знахабніли.
zig4free
zig4free
7 февраля 2023, 7:10
Гнилая практика у Укро-Банков — штрафы и пени стали тупо называть называются «комиссиями», что сути не меняет.

Пишите жалобу в НБУ. *** на подобную хрень вестись.
Sense Bank
Sense Bank
7 февраля 2023, 8:25
Ситуація вкрай неприємна та незрозуміла до кінця. Тут потрібно переглядати інформацію ретельніше. Для цього нам потрібно бачити ваші дані. Вже написали вам в особисті, для уточнення даних. Будемо вдячні за співпрацю.
З повагою, Нікіта
7 февраля 2023, 11:44
Ау банк, а ну мне дай ответ по договору №
7 февраля 2023, 14:28
У кого проблемы с банком …решает комиссия по ел адресу ссd@sensebank.com.ua