Скарга

olga0806 11 января 2023, 17:06
Хочу написати чи то скаргу, чи то звернення до працівників банку. 2 місяці була без роботи, і без зарплати, війна, важкий час.Звичайно утворився борг. З 1 січня цього року вийшла на роботу, дзвінки від банку не втихали, я пояснила ситуацію, перший платіж вже внесла. Далі погашатиму за графіком. Але вчора зафіксувала 10 дзвінків за день, і сьогодні станом на 17.04 вже 9. Слухайте це так потрібно дзвонити щогодини, в військовий час? Це знущання з людей. Як так буде надалі я жалітимусь зі скаргою в нбу.
15 января 2023, 18:35
Ми хотіли б вирішити ваше питання, але ви не відповіли нам, на жаль 😥
Якщо все ж таки буде вільний час, обов'язково відпишіть нам, залюбки допоможемо, бо не повинно бути безліч зайвих дзвінків.

Sense Bank
Sense Bank
11 января 2023, 17:21
Досить неприємна ситуація, яка потребує додаткових уточнень. Написали вже вам в особисті, вирішимо питання якнайшвидше.
12 января 2023, 13:36
@Сенс-Банк?
Прикольно банкомат в повер-банк отделении вырубился с моими 60500грн — мне что тоже по 10 раз названивать в банк?
12 января 2023, 14:14
Сабж решаеться:
1. реструктуризацией
2. перекридетованием

Если этого не сделать — вы останетесь в списке проблемных клиентов.
Fantomas2020
Fantomas2020
12 января 2023, 15:10
Поменяйте номер телефона — звонки прекратятся. У «звонарей» работа такая — звонить должникам, хотя количество звонков не может повлиять на платежеспособность должников. Добавлять номера телефонов в чёрный список бесполезно, будут звонить с других номеров, все не добавите в чёрный список. Реструктуризация и перекредитование проблему со «звонарями» не решит, будут звонить и дальше, возможно даже и после полного погашения долга.
31 мая 2023, 19:00
Доброго дня!Приватним виконавцем був накладений арешт на рахункі чоловіка 26.05.23 виконавець відправив листа для зняття арешту ,але банк неможе знайти листа і суму по виконавчому провадженні ми оплатили в повному обсязі через інший банк.Банк зняв суму і неможе пояснити де ці кошти поділись не у відділені ні на гарячій лінії відповіді незнають???
31 мая 2023, 19:01
Невірний переклад мого чоловіка!!!
Login221
Login221
2 июня 2023, 19:07
При зверненні в чаті проханням вияснити долю переказу, співробітник Дмитро Купріянов навіщось видалив два мої рахунки і ігнорував питання щодо них. Наступного дня я спробувала ще раз дізнатися про переказ, назвала дату переказу на питання. На що Ірина Загатна відповіла: «Навіщо ви мені це кажете, сьогодні ж інша дата'. Це ж якийсь абсурд. Але всіх перевершила Яна Клешня, яка на питання, куди поділися мої рахунки, сказала, що їх і не було в мене. З її слів, минулого року 19 червня я сама попросила закрити мої рахунки. Все це вона написала мені через кілька секунд після запитання, ні секунди не сумніваючись. На прохання пред’явити докази миттєво відповіла: «Ось воно» і через кілька секунд прислала мені…бінго — фото білого екрану. Коли я сказала, що звернусь до її керівництва, почала розповідати мені байки, про те, як людей грабують, коли ними представляється інша людина. Минулого року в липні 2022 я замовляла у вас дві карти в гривні і євро, які мені випустили. Як я могла їх замовити і ними користуватися, якщо у мене не було єврових рахунків???Скріни переписки додам за проханням. Номер карти також повідомлю за бажанням. В мене немає довірених осіб, рахунки закрити я не просила. Навіщо так відверто брехати???Яна Клешня співучасниця??? То хто закрив рахунок, який я ще вчора бачила у себе в кабінеті??? Звернувшись, стосовно повернення переказу, вона ухилялася від вирішення питання, намагаючись перевести бесіду на розмову про рахунки.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке