Неправдива інформація від банку

Sergey74 3 января 2023, 19:16
Працівник банку замість відповіді, чому банк не виконує Розпорядження КМУ номер 198-р від 02.03.2022 р. і я не можу користуватись своїми коштами (сума провадження 1827 грн), відповідає: «Розпряження дійсно чітке: ми знімаємо арешт із рахунку як тільки приватний виконавець передає до банку документи. Ми залюбки знімемо всі арешти, які у вас є, як тільки наш відділ отримає відповідні документи🤗»
По-перше, дезинформує про наявніст проваджень від приватного виконавця, по-друге, пише про якісь «всі арешти», коли річ іде про можливість користування коштами.
Арешти знімаються в виконавчій і якби ваш банк працював, а не смайлики обирав, то ще у лютому ви би повідомили вірні дані виконавця, а не відправили мене у іншу виконавчу службу, яка не накладала арешт (підтвердження є у ваших відповідях в вайбер)
3 января 2023, 20:05
Банк виконує всі свої зобов'язання.
Наявність проваджень ми не можемо переглянути через відгуки, якщо ви хочете уточнити чи є у вас арешт на рахунок чи на суму — ви можете написати нам у приватні повідомлення і ми все уточнимо. Також можемо уточнити вашого приватного виконавця, до якого вам потрібно звернутись, щоб він передав нам документи, і арешт був знятий😊

Sergey74
Sergey74
3 января 2023, 22:05
Ні, банк не виповнив Розпорядження 198-р. В ньому не йде про зняття арешту. Цим займаюсь через суд та виконавчу. А банк, згідно Розпорядження 198-р має надати змогу мені розпоряджатись коштами, оскільки сумма стягення (згідно постанови вам відправленоі та неіснуючого виконавчого листа 1827 грн)
gudkov77
gudkov77
4 января 2023, 0:50
В банке, увы, бардак.
zig4free
zig4free
4 января 2023, 13:00
198 постановление КМУ снимает ограничения со счетов, если сумма ареста не привышает 100тыс грн.

Если автор отзыва не накосячил на сумму в 100тыс и более гривен — то следует писать жалобу в НБУ — то что банк нарушает законы Украины.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Неправдива інформація від банку