Задержка вывода с валютного депозита

druce 20 декабря 2022, 1:23
Доброй ночи!

Было открыто 5 депозитов в валюте сроком на 3 месяца. При открытии сообщили, что есть возможность забронировать валюту за 10 дней до окончания депозита и получить свои средства день в день конца срока.

Увы, но как наступили эти 10 дней до окончания, то оператор сообщил, что бронирование невозможно. Средства можно будет получить только +10 дней от срока окончания.

Банк был выбран за хорошую процентную ставку, хороший курс, хороший КБ по карте. Кредитными продуктами не пользуюсь и не могу оценивать.

К сожалению, но это очень негативный опыт для меня, который влечет смену банка по окончанию всех депозитов. В любом случае деваться некуда и придется ждать +10 дней.
Sense Bank 22 декабря 2022, 18:23
Нам шкода, що під час оформлення вами депозиту, і до моменту, коли ви вже можете його забрати, змінилися умови бронювання готівки.
В той час, коли ви оформлювали валютний депозит, бронь можлива була перед закінченням депозиту. Зараз умови змінені, ми бронюємо лише при наявності валюти на рахунку. Термін отримання долара або євро — не раніше, ніж через 10 робочих днів з дати замовлення.

Це було зумовлено тим, що після введення воєнного стану значно ускладнилась можливість транспортування готівки по Україні, тому були збільшені терміни видачі коштів. Всі служби банку докладають максимальних зусиль для задоволення потреб клієнтів у готівці, але наразі попит перевищує можливості.
Ми щиро раді за ваше розуміння та зміну оцінки <3

Sense Bank
Sense Bank
20 декабря 2022, 9:19
Добрий ранок! Нам дійсно шкода, що ви зіштовхнулися саме в цей час зі змінами, котрі були запроваджені.
Отже, все вірно, на той час, коли ви оформлювали валютний депозит, то діяли умови, що бронь можлива перед закінченням депозиту. Але умови були змінені, і зараз ми бронюємо лише при наявності валюти на рахунку. Термін отримання долара або євро — не раніше, ніж через 10 робочих днів з дати замовлення.

Але це не означає, що ми не можемо вам допомогти. Ми вже пишемо вам у приватні повідомлення із бажанням допомогти вирішити ваше питання!
Viktor1301
Viktor1301
22 декабря 2022, 22:47
Правильно и делаете что уходите из этого банка. Сейчас банк пытается решать свои проблемы за счёт клиентов, путем обмана или не полного информирования клиента.
byldozer
byldozer
24 декабря 2022, 10:50
Більше схоже на «хейт» банку, е правила — вони іноді змінюються. Рекомендую періодично запитувати в чаті оператора стосовно змін умов.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Задержка вывода с валютного депозита