Співробітниця за власний рахунок надіслала подарунок

Вікторія Вікторія 23 ноября 2022, 13:35
11 листопада у мене був День народження.
Від Монобанка прийшло привітання, а від Альфа-банку — ні, тому я вирішила просто запитати в чаті чому так.
До чату приєдналась співробітниця Оксана Петрушовец.
Вона вибачилась і написала мені велике привітання. І було видно, що вона сама його написала, а не як інші компанії створюють один текст і просто копіювати/вставити.
Потім вона запитала номер відділення. Це мене трішки здивувало, але я подумала, що скоріш за все мені хочуть надіслати якийсь мерч банку у знак вибачення. Хоча мені це не потрібно було. Я просто хотіла привітання, бо на даний період життя мені дуже важливе кожне привітання…
І нещодавно я забрала посилку з пошти. Там був пакунок з солодощами. Це було дуже неочікувано, тому що виходить, що Оксана витратила на це свої кошти і доставка була оплачена. Мені навіть трохи незручно, тому що я дійсно сподівалась просто на якісь слова-привітання в чаті і все.
Тому я дуже хотіла б написати відгук. Зазвичай мені не дуже подобався ваш чат банку, оскільки я задавала питання, а у мені у відповідь посилання на якусь довго статтю. І це дратувало, хоча я розумію, що у співробітників є правила як потрібно відповідати.
І цей випадок дуже змінив ставлення. Тепер коли всі кажуть, що в Монобанку найкращий чат, то я можу приводити в приклад цю історію.
Я постійно працюю в сфері, де потрібно спілкуватися з людьми. Це промоутер, менеджер з продажів, промоутер-консультант.
І дуже великий контраст, коли є люди, які спеціально обходять стороною, щоб тільки не взяти у мене листівку. І одна людина за день, яка пропонує купити каву/чай, тому що на вулиці холодно і щоб я зігрілась. І зазвичай, я відмовляюсь, тому що можу сама собі купити. Але сам факт того, що людина готова витрати власні кошти, щоб якось допомогти вже дуже радує.
Бо відсоток тих людей, які можуть грубо відповісти, відмахнутися рукою, сказати що це якийсь обман (низька вартість послуг від інтернет-провайдера), відсоток таких людей значно більший, ніж ті, хто запитає чи не змерзла я, чи тим більше запропонує купити каву. І як би це не було банально, але такі люди у роботі, і такі як Оксана у вашому чаті допомогають не втрачати віру у хороших людей.
Тим більше, що мені здається і так зрозуміло, що щаслива людина не буде запитувати в банку, чому її не привітали. Але іноді тяжко в психологічному плані, і хочеться хоч трішки якоїсь уваги. І так в моєму випадку. Тому для мене це справді дуже цінно!

Sense Bank
Sense Bank
23 ноября 2022, 15:58
Дуже раді, що ви задоволені нашою підтримкою. Дякуємо за ваш відгук. Бережіть себе та близьких. Слава Україні!
Вікторія Вікторія
Вікторія Вікторія
23 ноября 2022, 17:26
Передайте, будь ласка, подяку для Оксани Петрушовец з онлайн-чату, хоча б письмову.

Курс валют в Сенс Банке

USD 41 41.4

Курс валют в Сенс Банке

USD 41 41.4
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Співробітниця за власний рахунок надіслала подарунок