банк мошенники !!!

Ukrainaua 12 ноября 2022, 12:30
открыл карту Black — в договоре указано обслуживание бесплатно в итоге каждый месяц 150 грн списывали за обслуживание! 2 — SMS уведомления стоит в месяц 25 грн в договоре тоже не указана 3 — за проверку в банкомате баланса снимают 5 грн
(Не рекомендуют данные банк для использования редких Гадкий банк — скучает скрытых платежей !!!)

по итогу обдирают как могут — закрыл через месяц использования данной карты отказался от услуг данного банка!!!
Sense Bank 12 ноября 2022, 12:50
Нам дійсно прикро, що ви не до кінця ознайомилися із тарифами картки Black.
Отже, відповідаємо на ваш коментар:
1) До 24.02 по картковим пакетам White, Black & Graphite завжди було щомісячне обслуговування пакету послуг, але виконавши певні умови, обслуговування могло бути безкоштовним. Від 24.02 по 30.09 плати не було. І вже починаючи з 1.10 ми її повернули (умови потрібно були виконати у вересні). Про повернення плати ми повідомляли на нашому сайті, додатково були пуш-повідомлення у застосунку Sense SuperApp та у соціальних мережах;
2) В тарифах картки прописано, що підключен «Альфа-чек»;
3) Знов ж таки, повертаємося до тарифів обслуговування (до речі, вони є не тільки в Sense SuperApp, але й на нашому сайті: https://alfabank.ua/packages/paket-black).
Перегляд залишку коштів через банкомати Альфа-Банку Україна: 1 раз на добу – не тарифікується, потім – 2 грн. (0,09 usd, 0,09 евро). Перегляд залишку коштів через банкомати інших банків — 2 грн. (0,09 usd, 0,09 евро).

Ми розуміємо, що не завжди усі можуть переглянути умови по картці або віднайти ці тарифи. Не зважаючи на це, ми завжди готові підказати нашим клієнтам, пропонсультувати їх та порадити, що краще обрати. Нам дійсно прикро, що ви залишили наш банк. Але зараз, надавши вам усі тарифи по картці, маємо надію, що ви повернетесь знов. Гарних вихідних!

СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
16 ноября 2022, 11:20
Укр народ небудь тупый пользуеся рус банком …и плачите потом !!! зачем деньги несете на депозит

Курс валют в Сенс Банке

USD 41 41.4