альфа-банк

Maksim888 2 ноября 2022, 0:03
Дуже не сподобався альфа-банк. Встановив додаток банку та відкрив рахунок по реф. посиланню друга і повинен був отримати 100 грн. за регистрацію, але гроші так і не зарахували. Картою/рахунком не користувався. Потім пройшло 2−3 місяці, прийшла смс на вайбер, що в мене -500 грн. заборгованості на рахунку. Дзвонив в банк, а там кажуть, що по картці с 1.10.22 почалось платне обслуговування 500 грн /міс. Мені не було про це повідомленно, хоча повідомлення про те, що з мене знято 500 грн. прислали. Співробітник залишив заявку на відшкодування, тому що це помилка банку, що не повідомляють своїх клієнтів про зміни. Сказали, що відшкодування займе від 3 до 5 роб. днів, але прислали смс що відшкодування не буде, потрібно самому погасити заборгованість і тільки тоді можна закрити рахунок. Тепер заручник ситуації, через помилки банку. Наживаються на людях під час війни. Не кращі за окупантів-мародерів. Таких тарифів (500грн./міс.) не має в жодному банку. Нікому не раджу співпрацювати з цим банком.
14 ноября 2022, 8:45
Нам дуже шкода, що виникла ситуація, яка викликала негативне відношення у вас :(

Перевірили всі деталі, про повернення плати за обслуговування по карткам надсилали всім власникам карток push-повідомлення з додатку. З приводу саме такої суми комісії, то це преміальна картка, випущена на найпрестижнішому пластику Visa/MastarCard, доступні максимум послуг від МПС та банку. Але картка в той же час буде безкоштовною при виконанні умов по сумі покупок/залишкам власних коштів в банку.

Якщо не підходять такі тарифи, то можна їх змінити на більш дешевші та з більш простими умовами для безкоштовного користування.

Sense Bank
Sense Bank
2 ноября 2022, 8:53
Добрий день! Вже пишемо вам в особисті повідомлення, щоб уточнити деякі деталі і постараємось допомогти
Trivium11
Trivium11
29 ноября 2022, 5:32
Оце ж бо й воно. Понавідкривають найбільш привілейованих карток, щоб з банку здерти 100 грн, а потім дивуються, чому мінус.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке