Шахраї

Julialia 10 октября 2022, 18:33
Нараховують відсотки уявні списання піднімають ліміт-таким шляхом збільшуючи заборгованість
Просто жахливий банк я не розумію так обманювати людей, а саме цей **** cameleon
Знущання обкрадання людей
А це сума в місяць -800−1000 гривень на карточці яким чином шось ставиш на карточку, а вони якимось шляхом зникають

Хто в такій ситуації з цим банком коментуйте
Я буду подавати позов до суду
10 октября 2022, 19:08
Ми повністю вас розуміємо, але наш банк жодними шархрайськими діями не займається. Всі нарахування відсотків, як і раніше, здійснюються згідно умов вашого договору. У випадку, коли на картці не достатньо коштів для погашення щомісячного платежу, по картці може виникати несанкціонована заборгованість, що негативно впливає на кредитну історію. Щоб її уникнути, банк може збільшувати суму кредитного ліміту на розмір цієї заборгованості, і на жаль, відмінити таке збільшення не можливо.

10 октября 2022, 21:28
Ивано-Франковск — город украинских патриотов,
в котором некоторые граждане до сих пор обслуживаются
в банке с капиталом происхождением из страны-агрессора…

natashalena3513
natashalena3513
12 октября 2022, 10:15
Підтверджую банк лохотрон сначала було у мене 50 взяла потім на виході пока ми документи оформляли вже відсоток нарахували в мене вже 55 в борг завели на 5000 з якого переляку непонятно треба було гроші тому ніхто не дивився що вони там пишуть нараховують але платила 5400 потом 2700 потом 7000 заплатила, а у мене борг на сьогоднішній момент 54 платиш плачеш аборг росте лохотрон.
Jokets
Jokets
14 октября 2022, 6:02
Ну так условия кредита надо читать нормально, а не сначала взять чужие деньги и потом ныть
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
14 октября 2022, 18:14
И меня пригласите в суд покажу чтото …как они всех…только не дают письменный ответ, а разгов запишу как операторы нагло врут козлы!!! как можно работать на врага во время войны!!! это не укр народ а каккая то масса!

Курс валют в Сенс Банке

USD 41 41.5