Проблеми з карткою

marcutamarina 3 октября 2022, 23:24
Доброго вечора, я користувалася карткою альфа банк пару разів поповняла ії і зняла готивку і мені банк відмовляється обслуговати по статти 15 ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».І в мене плюс до цього є мінус на картку 47 гривень який не знаю як появився і його не можу оплачувати так як не має доступа

Sense Bank
Sense Bank
4 октября 2022, 14:31
Нам дуже прикро, що ви зіткнулись з даною проблемою. Написали вам додатково в особисті повідомлення для уточнення деталей
Андрій Клементьєв
Андрій Клементьєв
5 октября 2022, 22:39
І мені теж Альфа-Банк недавно відмовив в обслуговуванні на підставі цієї статті. В липні та серпні були зарахування з-за кордону і зняття валюти в касі в сумі біля 4800 USD. На запит банку надав документи, які підтвержують, що людина, яка мені їх надіслала (моя дівчина), чесно їх отримала як гонорар від компанії за кордоном — за договором, інвойси і т.д. Все одно закрили рахунки. Навіщо вам горювати? Єдине, що якщо у вас валюта, то буде відправка в інший банк за SWIFT — за ваш рахунок. Фінансовий моніторинг суб'єктом первинного моніторингу — це правильно, і так повинно бути. І тут я сам впевнився, що в Альфа-Банку фінмоніторинг неадекватний. Але! Вони мають право. Нема сенсу скаржитись. Вам ця ситуація також вийде на користь.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке