Коли ви за кордоном, банк піклується лише про себе

Landrail 24 сентября 2022, 10:07
Стара історія, але, думаю, нічного не змінилось. Перед відрядженням до США попередив банк про це, в додатку/застосунку зробив відповідні маніпуляції.
На касі в місцевому аналогу наших АТБ або Сільпо не спрацьовує долларова картка Альфа! Добре, що була готівка з собою. Пишу в банк — «Це ми зробили, щоб убезпечити Ваші гроші». Чим? тим, що в мене тепер непотрібний дріб'язок на згадку? а якби це був не магазин продуктів, а спроба терміново купити квиток додому, а інших варіантів нема?!
Стрёмный банк, одним словом. Однозначно не советую для поездок за границу.
24 сентября 2022, 14:53
Коли ви збираєтесь за кордон, то додатково попереджувати банк чи робити інші дії не потрібно, адже картки нашого банку працюють і за межами України.
Що стосується блокування, то служба безпеки може встановлювати їх по картці, якщо операції мають ознаки небезпечних чи шахрайських. Ми розуміємо, що в певних ситуаціях це може викликати незручності, але таке блокування виконується лише для збереження коштів клієнта, незалежно від суми чи типу операції. Якщо ви зіткнулись з такою ситуацією, то для розблокування можна звернутись до підтримки банку та зняти його за короткий термін.

24 сентября 2022, 15:36
Сотрудники банка, так читайте же внимательно «условие задачи»! Я же предупредил банк перед поездкой! «Швидко» разблокировать — это идти в отель с бесплатным Wi-Fi. Потому что не все ваши клиенты миллионеры. И в отеле в приложении набирать одним пальцем переписку и минут сорок убить на пререкания с техподдержкой. Это было бы оправдано, если бы речь шла о снятии хотя бы от 50 долларов или дорогой покупке. Но не о сумме на кассе местного «АТБ» или «Форы». Вы своими ответами «мимо кассы» только ещё больше портите впечатление. Люди, не связывайтесь: я уже неоднократно обжёгся с этим банком! Я на работе убедил и подсказал, как через приложение это сделать, закрыть счета в этом банке.
zig4free
zig4free
24 сентября 2022, 16:03
По этому нужно иметь счета в нескольких банках.
Особенно если решили ехать заграницу.
26 сентября 2022, 9:08
Согласен. У меня так и было. И тем более это в моём случае говорит о том, что именно с Альфа-банком лучше не связываться.

P. S. У меня уже c ними целая «история болезни», так что я в процессе выздоровления от них :)
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
26 сентября 2022, 13:14
Беги от русского банка…там недопатриоты работают на русского дядю и даваят и обманывают украинцев!!! читайте отзывы что они творят

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Коли ви за кордоном, банк піклується лише про себе