Порушення законодавства України для цього банку є нормою

prigunov 5 сентября 2022, 17:37
Близько місяця тому я звернувся за допомогою он-лайн служби до представника Альфа-банку з приводу шахрайства з боку одного з їх клієнтів. Шахрай реєструється на різних студентських форумах і просить гроші нібито для вивезення дідуся з Донецької області, залишаючи свій рахунок з Альфа-банку.
Я попросив оператора зареєструвати моє звернення і передати заяву до служби безпеки банку у зв’язку з тим, що цей шахрай з’явився у нашій студентській групі. Залишив П.І.Б., телефон, все, що попросив оператор.
Сьогодні, 05.09.2022 той самий шахрай знов з’являється в нашій групі з тим самим проханням.
Я зателефонував до банку і попросив відповісти на якому етапі знаходиться моя заява і коли зможу на неї отримати відповідь
Оператор мені пояснила, що у них є перелік питань, на які вони не відповідають.
Я намагався їй пояснити, що є Закон України «Про звернення громадян» відповідно до якого вони зобов’язані надавати відповіді.
Але оператор наполягала на своєму. Тобто дізнатись чи була хоч якась реакція на моє звернення не є можливим. Це зручно для банку. Здається, моє звернення було викинуто у смітник.
Мабуть закони не для них писані
5 сентября 2022, 18:23
Шкода, що ви залишилось такої думки про наш банк, проте давайте розберемось детальніше: ваше звернення до банку з приводу шахрайства було зафіксоване, і скоріше за все вам було запропоновано звернутись також до кіберполіції. Робота служби безпеки банку не розголошується, проте і заблокувати клієнта без розслідування та запиту поліції ми не можемо. Тож будь ласка, давайте очікувати новин від поліції♥

5 сентября 2022, 18:26
Мені подобається Ваше «скоріш за все». Я не отримав жодної відповіді! Навіть телефонного дзвінка не було!
Jokets
Jokets
7 сентября 2022, 5:56
Законы наверное для вас не писан В ибо расследованием и доказательство мошенничества занимается полиция, а не банк.
15 сентября 2022, 12:50
Ви, як і банк, не читали Закон «Про звернення громадян».
Стаття 15.

Відповідь за результатами розгляду заяв (клопотань) в обов’язковому порядку дається тим органом, який отримав ці заяви і до компетенції якого входить вирішення порушених у заявах (клопотаннях) питань, за підписом керівника або особи, яка виконує його обов’язки.

Рішення про відмову в задоволенні вимог, викладених у заяві (клопотанні), доводиться до відома громадянина в письмовій формі з посиланням на Закон і викладенням мотивів відмови, а також із роз’ясненням порядку оскарження прийнятого рішення.
Тобто заявник повинен отримати відповідь про стан його заяви (позитивну або негативну). Я і прошу їх дати мені відповідь.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Порушення законодавства України для цього банку є нормою