Жах про недо Альфа-Банк

Jek54 25 августа 2022, 17:36
Добрий день для всіх хто буде читати.
Буде коротко: кредитування на сьогоднішній день дуже розвинуто і на моєму прикладі я вже цією послугою користуюсь на протязі багатьох років. Про Альфа Банк можу сказати одне це банк який тільки має на меті навішати кредит за який в подальшому не має нікому інтересу, банк жахливий недо-працівників які не мають особливого бажання пояснювати що на відділеннях що на гарячій лінії.
На свому прикладі маю дуже багато історії з кредитуванням в інших банках, в вашому нажаль не змогли розроботи власне онлайн сервіс та назвали прогу Сенс ліпшеб Бенч назвали, кінечний ітог бо то писати можно багато у звязку з не коректними діями вашого банку і вашим приложеньєм Сенс в мене в терміни нарахування процентів кредит вийшов до 1000 грн переплати, але саме цікаво що ніхто ні чим допомогти не може і не хочить. Ви смердячий банк оскільки знаєте звітки ваші коріння.
Ліпше перерахували ці переплачені кошти на потреби ЗСУ не так обідно булоб що вони залишиться у вас. Але одне можу сказати що перечитавши ще попередні отзови людей я знаю з впевненістю що з вашим смердячим банком ніколи діла більше мати не буду.
Минфин
Ответ администратора
30 августа 2022, 20:53
Відгук не зарахований (на 30.08.2022).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку / даної компанії.

25 августа 2022, 17:57
«банк жахливий»

Наши люди даже во время российской агрессии продолжают
«экспериментировать» и открывают счета в банке с российским
капиталом ну, а потом конечно пишут негативные отзывы…

Приносить прибыль банку с российским капиталом
да ещё и вовремя российской агрессии — это так патриотично!
Jokets
Jokets
26 августа 2022, 11:43
А как банк виноват в том что вы взяли кредит и не разобрались с ним?
Sense Bank
Sense Bank
29 августа 2022, 19:31
Якщо це споживчий кредит, то є окремі строки для його закриття, коли ви виходите за ці строки вам нараховується комісія. Тому так, переплата може виникнути. Якщо проблема була дійсно з нашого боку, то ми обов’язково її вирішимо. Щоб переглянути цю ситуацію потрібні ваші дані, тому напишемо вам в особисті повідомлення.
1976ANDREI
1976ANDREI
4 сентября 2022, 10:33
Жулики и аферисты № 1 в Украине.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке