Акція 80/20 шахрайство?

Andr2022 21 августа 2022, 11:29
В квітні місяці скористався акцією — вніс необхідну сумму в розмірі 80%. Оператор банку сказав, що все добре — очікуйте листа про закриття боргу. В кінці липня (через 2 місяці, як я вніс гроші) довідка про закриття так і не прийшла, а в додатку появилась сумма, яку необхідно внести для щомісячного погашення кредиту. Оператор банку сказав на це реагувати і що в мене виконані умови акції, ще треба трішки почекати на довідку. Через місяць, 20 серпня, УБКІ присилає мені звіт, в який альфа-банк подав, що в мене прострочений кредит більше 30 днів і понизили мій кредитний рейтинг з 421 до 326 (до низького). Оператор на моє звернення сказав, що довідки ще немає (пройшло 4 місяці після внесення коштів) і банк «буде розбиратися».
Не попадайтеся на ці шахрайські дії банку, вам не тільки не закриють кредит, зроблять просрочку, але і знищать кредитну історію і ви більше не будете мати доступа до кредитування в інших банках.
Не розумію, це політика банку до всіх громадян, чи тільки до військових?
Sense Bank 26 октября 2022, 12:36
Ми щиро вибачаємося, що виникла така ситуація, вирішення котрої затягнулося на декілька місяців. Ми завжди намагаємося вирішувати подібні питання швидко та вчасно, але не все завжди виходить так, як плануємо. Але ми дуже раді за те, що нам вдалося допомогти вирішити ваше питання та змінити вашу кредитну історію, звернувшись до УБКІ. І що саме важливе для нас, це те, що у вас відтепер гарна кредитна історія та ви скористалися акцією 80/20.

Також, не забудьте, що частина заборгованості, яку списує банк, підлягає декларуванню в податковій та необхідно сплатити 18% податку на прибуток та 1,5% військового збору від цієї суми протягом 1-го року. Надання декларації про доходи буде відбуватися до 1.05.2023 року, сплатити податки потрібно до 1.08.2023 року.

Сподіваємося, що таких ситуацій взагалі не буде, й ми продовжимо з вами нашу співпрацю.

Sense Bank
Sense Bank
21 августа 2022, 11:49
Доброго дня! Прикра виникла ситуація, ми зараз вам напишемо у ПП та будемо розбиратися чому все так трапилося.
Це дійсно індивідуальний випадок, який виник. Завжди все добре, ті клієнти, хто скористався акцією 80/20, отримують довідку про спрощення боргу і потім вдало закривається кредит/кредитна картка. Наша акція створена, щоб дійсно допомогти клієнтам банку погашати кредит!
22 августа 2022, 20:29
Жулики № 1 в Украине.
22 августа 2022, 20:31
Враги всегда проводят акции с целью обмана населения.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке