Проросійський Банк!

Nik1979 13 августа 2022, 13:03
Увага!!! Терміново необхідно убрати Цей Жахливий проросійський терористичний банк в Україні. Чого досі цього не зроблено! Це що за такий бред! Коли люди гинуть! Воюють! Альфа в цей час турбують усіх щоб сплачували кредити. Тай ще під час військового стану підвищили нереально відсотки громадянам України, щоб люди віддавали останнє! Де які люди скільки можуть сплачують, але це їх не влаштовує! Починають не зрозуміло як та хто зливає їм інфо, якісь зрадники знаходять контакти всіх родичів клієнтів і дзвонять та безпардонно турбують, щоб все до останнього сплачували! Лунають заяви, що змінюють назву на Сенс, але це брудна та кровава маска! Всерівно заробляють на крові та болі громадян України! Тому виходить, що цей банк теж знищує громадян України! Так виходить, що вони на стороні країни терориста. Терміново розібратися та ліквідувати повністю цей банк під нуль! Скільки можна гратися із цим брудним проросійським банком! Та притягнути до відповідальності моральних уродів які знищують країну із її середини! Да буде так! Слава Україні та смерть ворогам та терористам!
Sense Bank 13 августа 2022, 15:57
Ми Альфа-банк Україна — український банк, котрий працює давно в країні. Ми довше за всіх надавали можливість нашим клієнтам користуватися кредитними канікулами та відстрочити внесення платежу. Зараз канікули не діють, але є можливість в індивідуальному випадку оформити реструктуризацію. Також ми надаємо безвідсоткові канікули військовослужбовцям.
Наш банк не передає інформацію третім особам. А також ми не маємо відношення до російської агресії, тому, будь ласка, не потрібно нас відносити до них.
Санкції США від 6 квітня 2022 року не стосуються Альфа-Банку Україна, вони стосуються виключно російського Альфа-Банку.

До Альфа-Банку Україна не застосовано жодних міжнародних та національних санкцій, оскільки ми не маємо відношення до банку, який працює на території країни-агресора. Міністерства фінансів США та Великої Британії уточнюють: Альфа-Банк Україна є окремою юридичною особою: https://bank.gov.ua/ua/news/all/mijnarodni-sanktsiyi-proti-rosiyskogo-alfa-banku-ne-stosuyutsya-ukrayinskogo-at-alfa-bank

1976ANDREI
1976ANDREI
13 августа 2022, 17:22
Согласно закону Украины и решению НБУ — данному банку кредиты можно не платить. Каждая копейка, уплаченная по кредиту данному банку, идёт на финансироване подрывной деятельности в Украине. Если будут требовать деньги — пишите заявление в прокуратуру по поводу финансирования ЛНР и ДНР, а также Российской Федерации.
Alla1o7e
Alla1o7e
13 августа 2022, 22:57
Це дійсно працює поповній.Відсотки нараховує огого все для клієнтів,все для перемоги банк з «найкращих».
Strelok123
Strelok123
14 августа 2022, 11:17
«Коли люди гинуть! Воюють!», — у тих, хто дійсно воює, немає часу клацати таку кількість слів і все тільки щоб не платити за використаний кредит)))
kingcity
kingcity
14 августа 2022, 12:20
Автор, так чого ж Ви тоді звертались до «жахливого проросійського терористичного банку ?»
Сподобались умови і до його проросійськості Вам було все одно ? А як зробили для себе таке відкриття, що кредит потрібно повертати, ще й з відсотками, то одразу він став жахливим та терористичним ?
Jokets
Jokets
15 августа 2022, 4:40
Ещё один халявщик который не хочет платить кредит. Если банк пророссийский то как же так что вы стали их клиентом а?
efess
efess