Мошенники

Marseter888 30 июля 2022, 13:54
Отделение по адресу: Николаев, ул. Шевченко, 59-А
Взял кредит до войны 100000гр под 40% годовых 3.2,% в месяц.Сейчас война все понят, но кто в окопе кто где работы нет, но не суть.Не супер оплатить ежемесячный платеж который состоит из 3200гр процентов и 1800 части кредита.Но какое было изумление что банк списал 3200процента кредита и 1800 тела кредита добавил к обще задолжности и сложил добавив не только 3200 процент по кредиту, а и 1800 тело кредита как дополнительный кредит и приплюсовать к общему кредиту тем самым тело кредита увеличил и за счёт части неоплаченного тела кредита 1800гр и тело кредита оформил как дополнительный кредит который я не брал …ЧТО ЯВЛЯЕТСЯ МОШЕННИЧЕСТВОМ!!! Понятное дело платить это не буду, а значит суды и.т.д, но США наложили санкции на Альфа Банк который сейчас работает и в Херсоне, а Зеленский попросил не на лаживать на Украинскую дочку что бы Украинцев открыто грабила???
Sense Bank 3 августа 2022, 15:41
Прикро, що так і не змогли вам допомогти. Ми написали вам у приватні повідомлення, але так і не отримали відповіді. Проте ми завжди чекаємо на ваше повідомлення!

Стосовно самого кредиту, у нас з березня по 13 липня діяли кредитні канікули, під котрих нараховувалися відсотки згідно умов договору (та розподілялися між усіма платежами) та комісія (котра нараховувалася на останній платіж) — якщо ви ними користувалися. Тобто, кредитні канікули надавали можливість відстрочити внесення платежу.

Згідно законодавства України та НБУ: «Таке нарахування є правомірним з боку кредитора. Кредитні канікули — це відтермінування сплати боргу, а не його прощення»: https://bank.gov.ua/ua/news/all/novi-pravila-roboti-bankiv-i-nebankivskih-finansovih-ustanov-scho-zaymayutsya-kredituvannyam-pid-chas-viyni
Санкції США від 6 квітня 2022 року не стосуються Альфа-Банку Україна, вони стосуються виключно російського Альфа-Банку.

До Альфа-Банку Україна не застосовано жодних міжнародних та національних санкцій, оскільки ми не маємо відношення до банку, який працює на території країни-агресора. Міністерства фінансів США та Великої Британії уточнюють: Альфа-Банк Україна є окремою юридичною особою: https://bank.gov.ua/ua/news/all/mijnarodni-sanktsiyi-proti-rosiyskogo-alfa-banku-ne-stosuyutsya-ukrayinskogo-at-alfa-bank

Sense Bank
Sense Bank
30 июля 2022, 15:59
Доброго дня, стосовно вашого кредиту, ми напишемо вам у приватні повідомлення, для уточнення ваших даних та надання відповіді.
Стосовно самого кредиту, у нас з березня по 13 липня діяли кредитні канікули, під котрих нараховувалися відсотки згідно умов договору (та розподілялися між усіма платежами) та комісія (котра нараховувалася на останній платіж) — якщо ви ними користувалися. Тобто, кредитні канікули надавали можливість відстрочити внесення платежу.

Згідно законодавства України та НБУ: «Таке нарахування є правомірним з боку кредитора. Кредитні канікули — це відтермінування сплати боргу, а не його прощення»: https://bank.gov.ua/ua/news/all/novi-pravila-roboti-bankiv-i-nebankivskih-finansovih-ustanov-scho-zaymayutsya-kredituvannyam-pid-chas-viyni

Санкції США від 6 квітня 2022 року не стосуються Альфа-Банку Україна, вони стосуються виключно російського Альфа-Банку.
До Альфа-Банку Україна не застосовано жодних міжнародних та національних санкцій, оскільки ми не маємо відношення до банку, який працює на території країни-агресора. Міністерства фінансів США та Великої Британії уточнюють: Альфа-Банк Україна є окремою юридичною особою: https://bank.gov.ua/ua/news/all/mijnarodni-sanktsiyi-proti-rosiyskogo-alfa-banku-ne-stosuyutsya-ukrayinskogo-at-alfa-bank
1976ANDREI
1976ANDREI