ШАХРАЇ

VS1967 28 июля 2022, 21:59
Доброго дня!
12.11.2021 мною був заключений інтернет-кредитний договір з Альфа-банком (Договір № 484216364 від 12.11.2021) на суму 21348,00 грн строком на шість місяців. За умовами договору перші п’ять (5) місяців процентна ставка становила 0% від суми кредиту + комісія 50,00 грн, яка списується кожного разу при внесенні коштів на рахунок, та 6-й місяць — 3% від суми кредиту (змінна сума) + 50,00грн. (При цьому в договорі прописаний щомісячний платіж — 3715,02грн (в т.ч. 50,00грн) при умові сплати рівними частками на протязі шести місяців. Таким чином переплата мала б складати — 940,47грн)
Однак спочатку мною були сплачені такі платежі:
09.12.2021 4 500,00 UAH
10.01.2022 4 500,00 UAH
08.02.2022 4 000,00 UAH
Після початку війни в мене не було навіть фізичної можливості сплачувати зазначений кредит. При цьому на початок війни мною вже було сплачено 13000,00 грн (тобто залишок склав 21348,00−13000,00+150,00= 8498,00грн)
Як тільки в мене з’явилась можливість, а саме на початку червня, я почала знову сплачувати кредит:
09.06.2022 — 4 000,00 UAH
06.07.2022 — 5930,47 UAH.
При цьому останній платіж мною був сплачений у такому розмірі, оскільки на сайті банку у моєму особистому кабінеті була зазначена інформація, що для повного погашення, мені необхідно сплатити 5930,47 UAH, що я і зробила. Таким чином я внесла останній платіж до закінчення кредитних канікул і в підсумку виплатила банку 22930,47 UAH (21348, 00 UAH +1582,47 UAH).
Однак 22.07.2022 я була неприємно вражена коли знову побачила в особистому кабінеті інформацію, що до повного погашення необхідно ще сплатити 1431,15 грн.
Я звернулась за роз’ясненнями до банку через офіційний Телеграм-канал. Пояснити мені нічого не змогли і пообіцяли розібратися та надіслати відповідь впродовж 48 годин.
На 25.07.2022 відповідь чи роз’яснення так і не надійшли. Я звернулася вдруге, але мені взагалі ніхто не відповів.
28.07.2022 я втретє звернулась до банку через офіційний Телеграм-канал і зазначила, що банк продовжує ігнорувати мої звернення та вимагає гроші.
Тоді мені відповіли;
«Залишок по вашому кредиту на 15/08 дійсно складає 1 431.36 грн.:
— 50.00 грн. це тіло кредиту;
— 0.21 грн. це відсотки
— 1 380.94 грн. — несплачена комісія, яка була нарахована за період кредитних канікул.
З 15/03/2022 по 15/05/2022 у вас діяли кредитні канікули — платежі не формувалися, при цьому відсотки та комісії нараховували стандартно.
Відсотки, нараховані за період дії кредитних канікул, пропорційно були розподілені на строк дії кредиту. Сплата щомісячної комісії здійснюється в останній період дії кредиту. Загальний строк дії кредиту, при цьому, подовжується на строк, скільки діяли кредитні канікули.
Всі деталі були прописані в умовах кредитних канікул. Тримайте посилання:
Які умови кредитних канікул за всіма кредитними картками та кредитами?: https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/4478116141074?source=search»
По-перше, якщо перейти за вказаним посиланням, то можна побачити, шо: «В період з 1 березня по 12 липня Альфа-Банк Україна надавав кредитні канікули за всіма кредитними картками та кредитами на платежі березня, квітня та травня, червня, липня та серпня 2022 року. Вже з 13 липня ця програма припиняє діяти, а тому платежі за кредитами та кредитними картками необхідно здійснювати в стандартному порядку.»
По-друге, мене цікавить питання: звідки взялось 50,00 грн тіла і що це за 1380,94грн комісії за час кредитних канікул?
Як я зазначала вище, за весь час я виплатила банку 22930,47 UAH (21348, 00 UAH +1582,47 UAH (при цьому переплата за договором 940,47 грн, тобто я вже сплатила на 642,00 грн більше). І після цього банк нараховує мені за три місяці ще додаткові відсотки 1380,94 грн на суму 8498,00 грн (сума фактичного боргу на 01.03.2022) — тобто фактично сума переплати за три місяці кредитних канікул — 642,00+1380,94= 2022,94, тобто приблизно 24% за три місяці? І це в умовах воєнного стану і без будь-яких повідомлень?
Тобто в той час, коли інші країни безкорисливо надають допомогу Україні та її громадянам, які страждають від російської агресії, саме в рідній країні банк обирає законослухняних та порядних громадян, які попри всі негаразди не відмовляються від своїх забов1язань та продовжують сплачувати кредити. Мабуть таким чином банк намагається перекривати інші несплачені борги. Більш того, репутація зазначеного банку взагалі визиває сумніви і можливо відповідним органам треба уважніше придивитись до цієї установи?
Sense Bank 3 августа 2022, 15:36
Написали вам у приватні повідомлення, щоб з'ясувати усі дані та допомогти вам. Але, на жаль, так і не отримали відповіді. Тому не можемо надати чіткої відповіді, проте ми завжди готові допомогти!
Дійсно, був час у липні, коли могли довше відповідати, за це просимо пробачення. Не завжди встигали вчасно відповідати.
Ми надавали кредитні канікули, під час котрих не формувався платіж (можна таким чином було відстрочити його внесення) на певний час. Кредитні канікули були з березня по 13 липня. Потім ми їх відмінили.

1976ANDREI
1976ANDREI
29 июля 2022, 6:57
Жулики № 1 в Украине.
Sense Bank
Sense Bank
29 июля 2022, 8:53
Доброго ранку! Стосовно відповіді у соціальних мережах, дійсно, був час у липні, коли могли довше відповідати, за це просимо пробачення. Не завжди встигали вчасно відповідати.
По вашій ситуації, то дійсно, ми надавали кредитні канікули, під час котрих не формувався платіж (можна таким чином було відстрочити його внесення) на певний час.
Зараз напишемо вам у приватні повідомлення, перевіримо усю інформацію та надамо остаточну відповідь.
30 июля 2022, 4:54
Жаль если действительно так
30 июля 2022, 4:55
Лучше брать именно дебетные карты, с ними намного проще
VS1967
VS1967
5 августа 2022, 14:10
Надала у відповідь у приватному повідомлені свої данні та контакти, але так ніхто зі мною і не зв’язався. Крім того, відповідь вище стосовно кредитних канікул, схожа на просту відписку, адже про ці канікули я сама й написала.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке