Кредитні канікули

olerredut 11 июля 2022, 5:37
Отделение по адресу: Львов, пл. Галицкая, 13
До якого числа будуть кредитні канікули? Ви ж писали, що на липень на серпень теж є канікули, але тепер є інформація що з 13 липня кінець кредитним канікулам. Що буде далі? Як платити коли немає грошей. Чи є якісь спеціальні умови під час війни? Чи будуть нараховуватися штрафи? І взагалі як діяти далі
Sense Bank 13 июля 2022, 13:38
Доброго дня! Від 13 липня кредитні канікули перестали діяти по кредиту та кредитним карткам. Ми розуміємо, що в поточній ситуації багато з наших клієнтів залишились без джерела доходу і кредитні канікули були можливістю хоча б якось тимчасово вирішити питання з кредитами. На жаль, банком було прийняте рішення про їх відміну. Це вимушене, але необхідне рішення, яке далось дуже важко. Зі свого боку банк буде шукати варіанти для полегшення сплати за договорами, і як тільки цей варіант буде створено, ми обов'язково проінформуємо наших клієнтів.

Стосовно штрафів та пені, то ні, вони не нараховуються під час воєнного стану. І не будуть +30 днів нараховуватися, як воєнний стан припиниться офіційно. Дякуємо і сподіваємося на розуміння!

1976ANDREI
1976ANDREI
11 июля 2022, 19:29
Данному банку кредиты можно не платить. Это русский банк. Разрешено законом и НБУ.
viktoriia777
viktoriia777
14 июля 2022, 14:51
Добрый день. Подскажите пожалуйста, какой именно закон разрешает им не платить?
Ans
Ans
12 июля 2022, 12:30
Лучше брать дебентную карту, можно прийти в банк и сказать чтобы сделали именно дебентную карту, и все станет намного проще

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.4 40