Повернення переплати за кредит

arktika65 1 июня 2022, 13:49
01.06 мною було здійснено дві оплати по кредиту, тобто:
— першою сумою — було частково погашено кредит;
— другою — було повністю внесено сумму для дострокового погашення кредиту, без врахування суми з першого платежу.
Тобто вийло, що переплата дорівнювала сумі першого платежу.
Банк з якого було здійснено платіж (Моно банк) відповіли, що «Платеж проведен в адрес другого банка, поэтому технически вернуть его или отменить нет возможности. Чтобы максимально быстро вернуть ваши средства рекомендуем обратиться в поддержку банка получателя с квитанцией.
Квитанцию по данному переводу вы можете получить в мобильном приложении, кликнув на платеж.»
Щодо Альфа банку, вони спочатку відправили до банку-відправника, а коли отримали скрін відповіді, то відповіли: «Я підключаю колег, які детально проаналізують вашу ситуацію та знайдуть рішення. Відповідь отримаєте у цьому чаті протягом 48 годин.»

Для мене не зрозуміло, чому не можливо анулювати платіж по операції, у якої дата завершення проведення платежу 02.06.22. Чому необхідно чекати на відповідть 48 годин. Коли по квитанціям чітко видно переплату.
1 июня 2022, 14:47
З кредиту не можна просто так списати платіж, оскільки цей рахунок для поповнень :( Якщо ви переплатили борг за кредитом, то суму звісно ж ми вам повернемо, але це можливо наступним чином: кредит закривається в найближчу дату платежу за графіком, після цього ви можете нам написати і ми повернемо вам кошти на рахунок (можна в іншому банку, який оформлено на вас).

Ми додатково перевіримо консультацію в чаті коли отримаємо ваші дані і напишемо вам деталі в особисті.

Нам шкода, що одразу не змогли все пояснити, а просто передали питання далі :( Пробачте за незручності

1976ANDREI
1976ANDREI
1 июня 2022, 19:59
Банк обязан реализовать функционал запрета пополнения счёта с учётом различных типов пополнения, суммы пополнения, также реализовать возможность запрета пополнения счёта другим лицом, тогда такие вещи, как переплата, случайная отправка денег сторонним отправителем не произойдут и деньги вернутся на счёт отправителя.
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
3 июня 2022, 13:58
Не связывайся с этим банком!!! они врут, а письменно не дают ничего!!! люди вы глупые что даете деньги им …вы видели сколько % по депозитам смешно

Курс валют в Сенс Банке

EUR 45 45.8