розчарування :(брешуть безбожно

Володимир Кричун 17 мая 2022, 16:34
До початку війни відкрив рахунок у цінних паперах в Альфа-банку і з допомогою додатку Sence придбав у них (як у брокера) деякі цінні папери. Оплатив, вони Надіслали договір, виписку по операції все пройшло як книжка пише і у людей (брокерів) прийнято. В березні місяці по відповідних цінних паперах мали прийти на рахунок дивіденди. Не прийшли. Війна холєра. Але на початку квітня (6 квітня) все ж звернувся і спитався де мої гроші. «Розуміємо. Але нічого не можемо зробити — НДУ (депозитарій) не видав розпорядження по реєстру власників.». 25 квітня повторно звертаюся «ну що там?» відповідь — «не можемо нічого зробити. від нас не залежить. очікуємо зарахування від національного депозитарію». ну значить значить треба банку допомогти. звертаюся в Національний Депозитарій «що ж ви бєздєльніки Альфабанк ображаєте, не хочете їхні папери розглядати?» і в травні НДУ відповідає «ми невинні. ми затвердили реєстри власників по Альфабанку ще 1 квітня. і гроші їм уже теж перераховані. питайтеся в них чому вони вам не платять». 9 травня Звертаюся до банку «що ж ви жуліки мене весь квітень годували байками про депозитарій, якщо депозитарій давним давно все затвердив і гроші вам уже заплатив?» — «не переживайте виплата відбудеться на цьому тижні».кінець тижня настав — виплата не пройшла. знову питаюся, «що з трапилось? чому не дотримались слова? коли почнете працювати» і відповідь «все буде добре. гроші заплатимо найближчим часом». правда коли саме цей час настане вже не говорять взагалі «інформації ще не має». тому усім хто захоче мати справу з Пльфаьанком як з ьрокером треба знати, що виплати грошів вони проводять не в той же день (як нормальні брокери типу) а через кілька місяців. (може). Бо станом на 17.05 кошти власникам брокер Альфабанк так і не зарахував. Жуліки і брехуни, а не брокери.
18 мая 2022, 12:33
Ситуацію перевірили, ми передали інформацію до НДУ вчасно і зараз очікуємо на перерахунок коштів для подальшої виплати. НДУ також на своєму сайті розмістив інформацію, що є затримка з виплатами.

17 мая 2022, 19:11
Жулики № 1 в Украине.
17 мая 2022, 19:12
Деньги от банка пошли на финансирование ДНР и ЛНР.
18 мая 2022, 18:13
От прийшла відповідь, що типу винне НДУ і всі питання до них. така от розмова вже місяць. тільки от питання в тому, що я звертався з офіційним зверненням до НДУ з вказанням конкретних цінних паперів (стікерів) по яким виплата мала бути ще в березні. і НДУ дала офіційну відповідь, що заплатили гроші по конкретним стікерам ще 26 квітня 2022 року. І Альфабанк 9 травня підтвердив, що гроші по конкретному розпорядженню (від 01.04.22 р.) зайшли на рахунок Альфабанку 29 квітня 2022 року. І затримки з виплатами по інших паперах в травні ніяким чином не стосуються тих виплат, які вже фактично проведені ще в квітні. Ну от не розумію цього прекрасна тема, продумана і цікава, юридично взагалі найкраща як на мене, піднатужитись трохи і можна стати лідером на ринку України — і бац ламаєм все криворукістю і брехнею. не солідно.
18 мая 2022, 18:17
Альфабанк явно хоче втратити ліцензію брокера на рівному місці
20 мая 2022, 23:55
Сьогодні 20.05.2022 р. почали приходити кошти